Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T] blok przy 1.8T


Foka

Rekomendowane odpowiedzi

poszedl mi plyn do oleju myslalem ze to glowica ale po regeneracji okazalo sie ze nie pomoglo wiec chyba musze wymienic dol silnika(a moze sie myle poradzcie)i chcialem sie dowiedziec czy blok od 1.8 jest taki sam jak 1.8T pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że bloki są inne ale ktoś z ETKĄ to potwierdzi pewnie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że 9 cyfr jest taka sama nie świadczy że ten blok jest taki sam, czasem różnica w oznaczeniu jednej literki to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem różnica w oznaczeniu jednej literki to dużo.

tak, jakoś cięzko mi uwierzyć że blok byłby ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zdania ze jest inny

(kiedys na AKP byl temat o różnicach 1.8/1.8T ale jakos nie moge go znalezc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! chcesz blok leży u mnie w garażu ,szkoda tylko że z tym samym felerem który ty masz.Ja miałem ten sam problem,miałem olej w układzie chłodzenia.Jakis pseudo mechanik prawdopodobnie wymieniał uszczelke pod głowicą bo po rozkręceniu była nowa i nie wyczyscił otworów-szpilek w bloku silnika i prawdopodobnie przy dokręcianiu blok pękł.Pewnie jak nie wyczyscił otworów to wkręcił stare szpile,a powinno się za każdym razem nowe dawać.Pierwszą diagnozą była uszczelka pod głowica ,pózniej sama glowica no i pózniej już pozostał tylko blok.Oczywiscie po wczesniejszym sprawdzeniu wszystkich punktów w których styka się olej z płynem.Takich jak chłodnica oleju,twój samochód to automat?? sprawdzałeś jaki to olej czy oby napewno silnikowy??.Tak na marginesie z A3 nie podejdzie bo ma w innym miejscu łape.Powinieneś tez zwrócic uwage przy ewentualnym kupnie czy pompa w twoim silniku jest na zewnątrz czy w srodku.Z tego co ja się dowiadywałem to od 1.8 5V nie podchodzi blok.Powodzenia w boju!! :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...