Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy SONAR. Opinia.


Paszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co możecie mi powiedzieć dobrego lub złego na temat tych lamp ?

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R ANGEL EYES RINGI SONAR BLK (3818380649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300620091597.jpg

podoba Ci się taka wizja A4?

jeśli tak, to kup sobie

a jeśli nie to szukaj liftowych lamp tnij co trzeba i zakładaj lapy, które dają światło i wyglądem nie zalatują remizą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pasują ringi do A4 i nie zalatują 'remizą'.. Tylko chodzi mi o to, czy to w miarę 'dobre' lampy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz takie lampy to ja bym sonara sobie odpuścił-, mialem w poprzednim aucie i po jakimś roku zlazl bezbarwny a plastik się zmatowił- więc musialem zrobić polerkę, pozatym światła parowały - ,a w środku są niestety h1-, szukaj takie ale raczej depo- tam powinno być przynajmniej h7-,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barthek11 co chcesz do h1-ek? przecież h1 jest dużo lepsza od h7 i się tak często nie pali w porównaniu do h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie krzywdź auta takimi lampami , to są najgorsze lampy na rynku , trzęsą sie w nich soczewki , dodatkowo lampy bardzo parują . W tej cenie można mieć o niebo lepsze Depo a jak dorzucisz 100 masz naprawdę super lampy od Grześka . Co do tego czy pasują ringi do a4 odpowiadam że nie . Sam kiedyś kupiłem lampy z ringami tyle że Depo i jeździłem na nich 4 lata i teraz stwierdzam że drugim razem bym ich nie kupił . Ja miałem coś takiego i są one o 1000% lepsze od sonara LAMPY AUDI A4 B5 94-98 ANGEL EYES RINGI BLACK DEPO (3812198702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Jak nie chcesz rzeźbić z błotnikami to polecam coś takiego LAMPY PRZEDNIE AUDI A4 / S4 B5 95-99 Black IN PRO (3870200300) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy zakladasz i jezdzisz. Nic nie trzeba przerabiac bo sa do przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo trzeba 'rzeźbić' i z czym dokładnie ?
Jak zakładasz te lampy co wysłałem Ci link to nic nie rzeźbisz , wyjmujesz stare i zakładasz Depo , wszystko pasuje idealnie , jak zakładasz poliftowe zespolone to jest już troche rzeźby , tu masz cały wątek i poczytaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie polecam lamp Depo. Posiadam je 4 lata ( kupione nowe). Klosze zrobiły się matowe, soczewka cała drży i wylatuje z zaczepów. Gdy jest deszczowa pogoda to nic kompletnie nie widać świecą jak świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie polecam lamp Depo. Posiadam je 4 lata ( kupione nowe). Klosze zrobiły się matowe, soczewka cała drży i wylatuje z zaczepów. Gdy jest deszczowa pogoda to nic kompletnie nie widać świecą jak świeczki.
No wiadomo że depo to nie Valeo czy Bosch lub Hela , ja nawet sobie chwale , U mnie po 4 latach klosze wyglądały ok , co do trzęsącej sie soczewki to u mnie delikatnie drżał cały wkład a soczewka siedziała sztywno , ale u mnie pod machą dizel z kiepskimi poduchami i dlatego drżało . No i mają jedną fajną zaletę , jak montujesz do nich hida nie musisz kombinować z przetwornicami bo w tych lampach jest na nie specjalne miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...