Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C5 AKE - nie odpala


pastaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pierwszej kolejności wymieniałem filtr paliwa. Średnicy nie pamiętam, a auta nie będę miał pod ręką jeszcze parę dni...

Widzę, że kolega nie tylko tu prosił o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej kolejności wymieniałem filtr paliwa. Średnicy nie pamiętam, a auta nie będę miał pod ręką jeszcze parę dni...

Widzę, że kolega nie tylko tu prosił o pomoc ;)

No nie tylko tu :wink:

Z tym forum jestem związany bardziej emocjonalnie po poprzednim samochodzie a tam uzytkownik obecnego samochodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem się też na forum A6.

Niestety pod blokiem nie dałem rady tego odpowietrzyć gdyz brakowało mi sprzętu choćby w postaci pompki podciśnieniowej.

Zamówiłem lawetę a na miejscu gośc go odpalił na placka :facepalm: i narazie jeździ. W wolej chwili będe szukał nieszczelności. Mam już w planach zakupy odpowiednich rzeczy czyli podgrzewacz paliwa, wężyki, podkładki pod króćce przy pompie i oczywiście jakąś pompke podciśnieniową by go odpowietrzyć po tym wszystkim.

chyba bym takigo na miejscu rozerwał, vp 44 nie pali sie z plaka, tym bardziej nie sprawdzajac czy paliwo ''idzie na wtryski''

diesel ma być odpowietrzony i odpalony na paliwie nie na plaku!!!!! to tylko półśrodek, szuka sie przyczyny zapowietrzenia a nie omija problemu i uzywa plaka!!! mam nadzieję że pompa po tyłku tym nie dostała, tym bardziej że smarowanie podczas kręcenia się zapaliło,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...