Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oświetenie wnętrza


erste

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie co zrobić żeby sie lampki w środku zapalały po otwarciu auta z pilota a nie dopiero po otwarciu drzwi ? :) po dołożeniu centralnego do audi b5 przed liftem 96r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noxon t3

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

ss_0230_202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to jest jeszcze

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie masz możliwości pod kabinówkę ale możesz spróbować tym dodatkowym impulsem .

też właśnie myślałem nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie masz możliwości pod kabinówkę ale możesz spróbować tym dodatkowym impulsem .

też właśnie myślałem nad tym :)

Słuchaj, sam dokładałem taki sterownik identyczny do centralnego (to nie jest alarm) i u mnie po kliknięciu na pilocie otwartej kłódki światło w środku się zapala.

Miałeś centralny fabrycznie? Znaczy czy po przekręceniu kluczyka otwierały Ci się wszystkie drzwi?

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/

Robiłem według tego opisu i wszystko działa tylko "+" dałem do czerwonych kabli tam pod przekaźnikami a "-" do śrubki gdzieś przy karoserii, tylko nie patrz na kolor kabli w kostkach tylko na miejsce w którym są w kostce- u mnie kolory były inne niż u autora wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie masz możliwości pod kabinówkę ale możesz spróbować tym dodatkowym impulsem .

też właśnie myślałem nad tym :)

Słuchaj, sam dokładałem taki sterownik identyczny do centralnego (to nie jest alarm) i u mnie po kliknięciu na pilocie otwartej kłódki światło w środku się zapala.

Miałeś centralny fabrycznie? Znaczy czy po przekręceniu kluczyka otwierały Ci się wszystkie drzwi?

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/

Robiłem według tego opisu i wszystko działa tylko "+" dałem do czerwonych kabli tam pod przekaźnikami a "-" do śrubki gdzieś przy karoserii, tylko nie patrz na kolor kabli w kostkach tylko na miejsce w którym są w kostce- u mnie kolory były inne niż u autora wątku

Po kluczyku ,Ty też miałeś po kluczyku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kluczyku ,Ty też miałeś po kluczyku ?

Tak po kluczyku zapalały się światła w środku, warunek taki że przełącznik musi być chyba na zapalanie po otwartych drzwiach, ale to taki banał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle mnie zrozumieliście zeby sie zaświeciło to muszę dopiero drzwi otworzyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...