Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek sie sam zamyka


grzesiek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem jak w tytule. Czesto ale tez nie zawsze auto sie samo zamyka. Taka sytuacja: otwieram auto z centralnego zamka ( niewazne czy mroz czy upal), wsiadam do srodka, mija jakies 15 -20 sekund i auto sie zamyka, przekrecam na zaplon i auto sie otwiera. Co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi a4 b5 to chyba maja wrodzoną wade tych centralek. u mnie da rade tylko auto zamknac i nie wazne czy to z pilota czy z kluczyka a juz otworzyc to nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie grzebałęś czasem przy module komfortu?? Ja tak miałem w pasku B5 jak wymieniałem moduł komfortu i go nie zakodowałem- zamek sam się zamykał i otwierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirnik do wymiany,proponuje pojechać na szrot, kupić np. pompkę od audi 100,80,golfa 3 i przełożyć w całości pompkę. Nic nie kodujesz a cała naprawa kosztuje grosze w stosunku do zakupu nowej pompki. Miałem to samo u siebie 2x, tyle że pierwszym przełożyłem sam wirnik i to był błąd.Pczywiście mowa o pompce wewnątrz całej centralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamykaniu posłuchaj czy nigdzie powietrze nie ucieka. Możliwe że możesz mieć gdzieś przecięty wężyk lub wypięty. Albo przy zamku mogło ci się spierniczyć i ci tam ucieka posłuchaj przy wszystkich drzwiach :D Tak u kumpla naprawiliśmy w 15 min problem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 nie ma modułu komfortu. mowisz o pompce centralnego zamka?

aha to beka bo ja w Pssacie B5 miałem moduł komfortu pod nogami kierowcy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamykam to pracuje normalnie te 3 s az zamknie a jak chce otworzyc to tylko sterownik pilota cyknie i tyle nawet z kluczyka otworzyc wszystkich drzwi sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o kompresorku? a co on ma wspolnego z nie zamykanie sie auta

Tak,o kompresorku. U mnie było podobnie, pierwszym razem było tak że się nie otwierał, wymieniłem wirnik pochodził z 3 m-c,po czym przestało działać otwieranie klapy z stycznika.Okazał się ponownie uszkodzony kompresorek, też słuchałem czy nie syczy, kombinowałem i stwierdziłem że zmienie i usterka ustąpiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w jedną stronę chodzi a w drugą nie to będzie zepsuta pompka lub sterowanie jej . Proponuję poszukaj takiej samej na podmianę , sprawdź i kup .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze w jedno strone działa czyli kompresorek sprawny. a wie ktos moze jak sprawdzic pompke centralki na krotko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...