Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc ze światłami przód


kana

Rekomendowane odpowiedzi

mam lampy firmy depo w których zostały wyciągnięte przetwornice z powodu policji a świeci to teraz bardzo słabo jak leciutko mocniejsze od postojowych da radę jakoś to przerobić

zdjęcie wygląda lampa tak

CAM00114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori valeo albo nowe depo na wzór poliftowych bo to co widze to jakies chinskie ringi więc nie dziwie się że nie świeci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy masz zarowki? jesli firmy narva ​to zmien na jakies philipsy i zobacz czy pomogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaroweczki Tungsram +90% lub osram night breaker.Jezeli chodzi o cene to osramy są drozsze,barwa swiatła porównywalna,osramy dają delikatnie wiecej swiatła,

Ogólnie tungsramy warte swojej ceny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz kupilem narve bo potrzebowalem natychmiast zalozyle i wlasnie chyba lepiej postojowka swiecila :facepalm: te zarowki to tylko za psem wyjeb.c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wymiana żarówek wystarczy czy kupno nowych nawet nie wiem jakie mam

żarówki szczerze mówiąc bo od miecha ogarniam te auto wiec pytam czy warto reanimować te lampy czy kupić nowe

nowe valeo ori przedlift mam p[o 110 zł a polift 180zł sztuka

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

jak coś proszę o link żarówek w jakiej cenię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowki masz pewnie h4 pewnie jakies ciulowate to moze byc przyczyna slabego swiecenia warto sprawdzic zaloz np Żarówka Philips H4 Vision +30% 1sztuka Gdynia FV (3808471651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupisz w kazdym motoryzacyjnym cena nie duza, lampy takze nie najlepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampy firmy depo w których zostały wyciągnięte przetwornice z powodu policji a świeci to teraz bardzo słabo jak leciutko mocniejsze od postojowych da radę jakoś to przerobić

zdjęcie wygląda lampa tak

http://s22.postimg.org/yzg3gian1/CAM00114.jpg

moglbys wyjasnic dlaczego zostaly wyjete przetwornice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. wyrezaj spryskiwacze , kup palniki 4300 i nie będzie przypału:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leżał w żarnikach kazali mu odłaczyć a i zawinoł przetwornice

problem ze świeceniem tych lamp jest w odbłyśniku. raz ze jest kiepski konstrukcyjnie dwa ze warstwa metaliczna do d*py. dlatego to na hidzie świeci słabo, a na żarówce w ogóle nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie da się ogarnąć tej lampy muszę kupić nowe?

da sie tylko czy to opłacalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie lampy przedliftowe wrzucić żeby to chodziło jak trzeba bo polifty fajne ale jak mam ciąć blache to dziękuje bo coś zrypie

przedlift na soczewce ori hella, lub jakieś zamienniki tego np depo, in pro, i z tych będziesz mógł z czasem ogarnąć porządne lampy.

ale pomysł jeszcze po poliftowych. ni ma nic trudnego żeby je zamontować do przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, w linku ktory Ci podali masz wszystko dokladnie napisane jak zrobic, nie sposob tego zrypac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...