Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc ze światłami przód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam lampy firmy depo w których zostały wyciągnięte przetwornice z powodu policji a świeci to teraz bardzo słabo jak leciutko mocniejsze od postojowych da radę jakoś to przerobić

zdjęcie wygląda lampa tak

CAM00114.jpg

Opublikowano

Kup ori valeo albo nowe depo na wzór poliftowych bo to co widze to jakies chinskie ringi więc nie dziwie się że nie świeci..

Opublikowano

jakiej firmy masz zarowki? jesli firmy narva ​to zmien na jakies philipsy i zobacz czy pomogo

Opublikowano

Polecam zaroweczki Tungsram +90% lub osram night breaker.Jezeli chodzi o cene to osramy są drozsze,barwa swiatła porównywalna,osramy dają delikatnie wiecej swiatła,

Ogólnie tungsramy warte swojej ceny:wink:

Opublikowano

raz kupilem narve bo potrzebowalem natychmiast zalozyle i wlasnie chyba lepiej postojowka swiecila :facepalm: te zarowki to tylko za psem wyjeb.c

Opublikowano
  • Autor

wiec wymiana żarówek wystarczy czy kupno nowych nawet nie wiem jakie mam

żarówki szczerze mówiąc bo od miecha ogarniam te auto wiec pytam czy warto reanimować te lampy czy kupić nowe

nowe valeo ori przedlift mam p[o 110 zł a polift 180zł sztuka

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

jak coś proszę o link żarówek w jakiej cenię

Opublikowano

zarowki masz pewnie h4 pewnie jakies ciulowate to moze byc przyczyna slabego swiecenia warto sprawdzic zaloz np Żarówka Philips H4 Vision +30% 1sztuka Gdynia FV (3808471651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupisz w kazdym motoryzacyjnym cena nie duza, lampy takze nie najlepsze...

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuję lampy przefliftowe bez przeróbek żeby podłączyć i grało i huczało plus dobre żarówki kwestia robić czy wymieniać na nowe

Opublikowano

Zmieniaj na polifty:wink:

Opublikowano
  • Autor

dużo to roboty ?

Opublikowano
mam lampy firmy depo w których zostały wyciągnięte przetwornice z powodu policji a świeci to teraz bardzo słabo jak leciutko mocniejsze od postojowych da radę jakoś to przerobić

zdjęcie wygląda lampa tak

http://s22.postimg.org/yzg3gian1/CAM00114.jpg

moglbys wyjasnic dlaczego zostaly wyjete przetwornice?

Opublikowano

Ew. wyrezaj spryskiwacze , kup palniki 4300 i nie będzie przypału:wink:

Opublikowano
  • Autor

Problem leżał w żarnikach kazali mu odłaczyć a i zawinoł przetwornice

Opublikowano
Problem leżał w żarnikach kazali mu odłaczyć a i zawinoł przetwornice

problem ze świeceniem tych lamp jest w odbłyśniku. raz ze jest kiepski konstrukcyjnie dwa ze warstwa metaliczna do d*py. dlatego to na hidzie świeci słabo, a na żarówce w ogóle nie świeci.

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie da się ogarnąć tej lampy muszę kupić nowe?

Opublikowano
Czyli nie da się ogarnąć tej lampy muszę kupić nowe?

da sie tylko czy to opłacalne?

Opublikowano
  • Autor

To jakie lampy przedliftowe wrzucić żeby to chodziło jak trzeba bo polifty fajne ale jak mam ciąć blache to dziękuje bo coś zrypie

Opublikowano
To jakie lampy przedliftowe wrzucić żeby to chodziło jak trzeba bo polifty fajne ale jak mam ciąć blache to dziękuje bo coś zrypie

przedlift na soczewce ori hella, lub jakieś zamienniki tego np depo, in pro, i z tych będziesz mógł z czasem ogarnąć porządne lampy.

ale pomysł jeszcze po poliftowych. ni ma nic trudnego żeby je zamontować do przedlifta.

Opublikowano

bez przesady, w linku ktory Ci podali masz wszystko dokladnie napisane jak zrobic, nie sposob tego zrypac:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.