Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.5TDI tarcze klocki na tył(max rozmiar i marka)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z góry przepraszam że temat powielam(szukam i szukam i znaleźć nie mogę co do 2.5TDI):wink: ale może jakieś nowinki w między czasie weszły na rynek.Jestem przed zmianą tarcz klocków i łożysk na tył ośkowej b5,myślę nad zestawem TRW.Jaki zestaw polecacie łącznie z łożyskiem(cena do jakości)??.

Opublikowano

potzrebujesz przód i tył czy tylko tył ?

Opublikowano
  • Autor
potzrebujesz przód i tył czy tylko tył ?

Tylko tył,Co warto przejrzeć np.przewody wymienić,płyn hamulcowy na dot5.1??

Opublikowano

Przewody w oplocie HEL

Klocki Ferodo DS Performance

Plyn Dot 4.0 Ate SL6

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem że z tarczami nie powalczę??245 i basta??

Opublikowano

Niestety, tutajna razie nic nie mozna zrobic

Poszukaj na zagranicznych forach, moze cos bedzie

Opublikowano
  • Autor

Dev 256mm??do ośki max inaczej z q i b6 to wiem tylko co zrobić aby 256 wsadzić??

Opublikowano

256/22 jest w S4 B5

U Ciebie jest tarcza z piasta a nie ma takiej samej o wiekszej srednicy.

Opublikowano
  • Autor
256/22 jest w S4 B5

U Ciebie jest tarcza z piasta a nie ma takiej samej o wiekszej srednicy.

Dziękuję za zainteresowanie ładuję standard tarczę(TRW)i klocki(TRW) do tego oplot.Nic się nie wymyśli chyba że samemu się dorobiło jarzma i tarcze heh :P

Opublikowano

Wrzuc lepiej DSy

Opublikowano
  • Autor
Wrzuc lepiej DSy

Jeśli DS to i przód(tarcze TRW)zimmermana nie kupie bomam nowe na przodzie.Zrobie tak i dam opinie czy auto faktycznie lepiej hamuje na standardzie w DS od TRW(mam zestaw starych opon można dojechać)Sprawdzę metry na tym samym kilometrze.

Opublikowano

Ja jezdze tylko na DSach i dopoki nie znajdzie sie nic lepszego bede nadal na nich jezdzil

Opublikowano

Nie nadaje sie do oski

Dawid w dziale sprzedaży ss zaciski z jarzmami od S4

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jednak się podziało:kwasny:zemściły się chyba nie wymienione koronki ABS:facepalm:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8D0 907 401 A

Component and/or Version: 2.5l/4VT EDC G11SG D40

Software Coding: 02002

Work Shop Code: WSC 06335

1 Fault Found:

18259 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller

P1851 - 35-00 - -

Dodatkowo chyba łożysko bo mam dziwne chrobotanie(dźwięczenie) w tylnim prawym kole nie zależnie od nawierzchni.Weekend idzie mam co robić:decayed:.

Ps.Dev ja pamietam o przewodach ale kasa przez kobite ucięta*

---------- Post dopisany 16-06-2014 at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 12:41 ----------

Pogrzebałem z kołem i teraz taki błąd

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8E0 614 111 H

Component and/or Version: ABS/ASR 5.3 FRONT D10

Software Coding: 00012

Work Shop Code: WSC 06435

1 Fault Found:

00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44)

35-10 - - - Intermittent

Skręcając w lewo ASR się odpala i muli auto:kwasny:

Opublikowano

Do regulacji

Opublikowano
  • Autor

Dev dodam że brzęczy(dzwoni nie buczy:kwasny:) mi w kole jakby łożysko padnięte.Luzowałem łożysko i nie dzwoniło dokręcałem,zaczynało.Nie buczy koło tylko jest metaliczne dzwonienie możliwe że to czujnik o koronkę trze??Łożysko już kupiłem ale nie wiem czy je wymieniać zmieniane było pół roku temu na Fag-a:facepalm:.

Ide odsunąć ten czujnik bardziej zobaczymy co się podzieje:wink:

Opublikowano

Jak sie nie da odsunac to trzeba toczyc lekko koronke

Psu w d.... robota

Sprawdz czy masz pierscien do konca osadzony na tarczy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Taki widok zastałem po zdjęciu tarczy:facepalm:,problem wyjaśniony.Koronka do wymiany,próbowałem ją osadzić ale się kręciła w rękach.Małe przydrutowanie sprawy(plastikową trytytką:grin:,bo nie dostałem od ręki nowej:kwasny: widać na ostatnim zdjęciu).Czujnik tez pozdzierany,nie mogę zrobić output testa:kwasny: wywala mi błąd w silniku:facepalm:.

Dzięki Dev za porady:wink:

DSCN1602.jpg

DSCN1604.jpg

DSCN1605.jpg

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 13:14 ----------

Dev potrzebuje przewodów do b5 pod tarcze 312mm plus tył wiadomo ośka więc jaka cena i dane??

Opublikowano

Zwykłe czy oplot ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.