Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie po 2 sekundach pracy silnika.


afro89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.Mam mały problem, przejrzałem forum odnośnie silnika 3.0 tdi ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Polega to na tym że jak przyjadę np do domu po dłuższej podróży i auto postoi z 30 min i dłużej to słychać stuki, ale nie w czasie odpalenia samochodu, tylko jak pochodzi z 2-3 sekundy to pojawiają się na 1 sekundę stuki. Problem ten nie występuje na zimnym silniku oraz na ciepłym po krótkim postoju typu 5,10,20 min. Górne napinacze wymienione. Proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na hydraulike, zachęcam do lektury:

Popychacze hydrauliczne - czy naprawdę bezobsługowe? • Technika • AutoCentrum.pl

ja jestem po kolizji rozrządu ale to akurat nie związane z tobą jest, natomiast kolega melman_zyrafa jest po kapitalce 3 litrówki i uczulał mnie własnie na hydraulike!

Ze swojej strony radził bym od tego zacząć, ale to są tylko rokowania moje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na hydraulike, zachęcam do lektury:

Popychacze hydrauliczne - czy naprawdę bezobsługowe? • Technika • AutoCentrum.pl

ja jestem po kolizji rozrządu ale to akurat nie związane z tobą jest, natomiast kolega melman_zyrafa jest po kapitalce 3 litrówki i uczulał mnie własnie na hydraulike!

Ze swojej strony radził bym od tego zacząć, ale to są tylko rokowania moje :eusathink:

Znasz moze przybliżone koszta wymiany owej hydrauliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...