Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Super Avancik:wink:

Dzięki koledzy za miłe słowa :)

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

nie ogladalem jako kupujacy ale ogladalem ja jak przyjechala:) tak ze wiem ze ladne autko

to znasz Radka ?

mi też przypadła do gustu : )

Opublikowano

Furka bardzo ładna przypomina mi moją po kupnie:decayed: kilka modów i będzie malinka:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja :decayed:

100_8764.jpg

podziękowania należą się dla MARCIN607 :hi:

Pytanie dla rezaczy, czego jeszcze brak w srodku ? :kox:

Zagościło też lato na aucie

100_8761.jpg

Opublikowano

Pytanie dla rezaczy, czego jeszcze brak w srodku ? :kox:

Ja nie rezacz, ale nakładki na pedały z rs-a dużo do środka wnoszą :)

Opublikowano

RNSE :cool:

Opublikowano
  • Autor
RNSE :cool:

Właśnie taki jest plan :)

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Pytanie dla rezaczy, czego jeszcze brak w srodku ? :kox:

Ja nie rezacz, ale nakładki na pedały z rs-a dużo do środka wnoszą :)

szkoda mi $ na to :P

Opublikowano

RNS-E i najlepiej Ledzioch :wink:

nie myślałeś aby wymienić relingi na Black :question:

Opublikowano

No przydałby się RNS-E. jak coś to wiesz :kox:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Pięknie się kiera PREZENCI. :slina:

Opublikowano

A o mnie to nie wspomniał :cry:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
RNS-E i najlepiej Ledzioch :wink:

nie myślałeś aby wymienić relingi na Black :question:

w taki detaling to mi nie chce się bawić :) bo wtedy już trzeba grill na czarno i jedna modyfikacja ciągnie drugą,

z zew to mogłbym założyć zderzaki s-line, tylny odczywiście na dwa kominy :)

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

No przydałby się RNS-E. jak coś to wiesz :kox:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Pięknie się kiera PREZENCI. :slina:

rnsik napewno bedzie ale to za kilka mies :) na wakacje musze go juz miec bo trzeba jechac po gpsie :D

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

A o mnie to nie wspomniał :cry:

:decayed:

mialem na mysli Marcina jako sprzedawce :)

ale i Ty sie przyczyniłeś :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Chłopaki dawno się nic nie działo w temacie, dużo pracy, ale mam filmik z wesela brata ciotecznego gdzie niunia była karocą, wyjazd był z wioski, widać kilka ciekawych osobistości :grin:
https://www.youtube.com/watch?v=Quje8V3wnNQ&feature=youtu.be


up, film był prywatny :) dlatego nikt nie mógł go zobaczyć, oglądajcie i komentujcie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.