Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Manetka wycieraczek brak regulacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w manetce od wycieraczek po odchyleniu do góry mieniają prędkość logiczne a od czego jest pokrętło w manetce chyba 4 trybami??? bawiłem sie ale nie widzę różnicy .

w Poprzednim aucie po zmniejszeniu prędkości auta np podjedZaniu do sygnalizacji wycieraczki samoczynnie zmniejszały częstotliwość po ruszeniu wracały do poziomu ustawionego na manetce w audi tego nie mam

Opublikowano

Powinno działać na 1 biegu zmiana szybkości wycieraczek :naughty: Oryginalnie miałeś to czy przekładałeś manetkę ?????

Opublikowano
  • Autor

wczesniej mialem bmw i tam jak pisałem wycieraczki mogłem mieć ustawione na najszybszy bieg a po zwolnieniu prędkości i wycieraczki rzadziej chodziły a po ruszeniu ponowny przyspieszeniu wycieraki take szybko chodziły

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

. w swojej bmw miałem taki bajer ze gdy się włączy pierwszą pozycje wycieraczek to one pracują w zależności od szybkości jazdy. Jak jedzie szybko to i one pracują szybko a jak zwalnia to one tez. Gdy się zatrzyma na krzyżowce to one tez stoją.

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

wszystko ori

Opublikowano

Niestety audi nie ma tego rozwiązania, a szkoda bo w Scenicu takie rozwiązanie mi się podobało.

A biegi jak napisał wyżej, służą do ustawienia częstotliwości czyszczenia szyby, na pierwszym przerywanym. Drugi bieg jest ciągła praca, wolny ruch a trzeci szybki.

Opublikowano

No nie wiem.

Dla mnie to po prostu do niczego rozwiązanie.

Sorry za użycie czterech liter.:decayed:

Zatrzymujesz się w deszczu na światłach i wycieraczki przestają działać.

Co do tematu to nie ma o czym pisać.

W instrukcji pisze i wystarczy Piotrze poczytać.

Opublikowano

To nie tak.

wycieraczki pracują na jednym z biegów....wolny lub szybki.

Jeśli wolny przechodzą po zatrzymaniu auta w tryb czasowy,

Jeśli szybki to w tryb wolny...ale cały czas pracują.

Według mnie działało to prawidłowo, stojąc na światłach nie trzeba było mieć włączonego trybu szybkiego a tym bardziej dotykać manetki, bo w zupełności wystarczył wolny.

A w wolnym, skoro nie jedziesz za nikim kto brudzi ci szybę, tryb czasowy w zupełności wystarczał aby dojrzeć zmieniające się światła

Mnie tego brakuje. A raczej brakowało, bo deszczu nie widziałem już rok:grin:

Opublikowano
  • Autor

fajnie massssss :-)

mi tego brakuje skoda ze w audi tego nie wprowadzili

nie machasz manetką w tą i z powrotem

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

widze ze kto to miał był zadowolony i by chciał to tez w audi

Opublikowano

Mnie jeszcze brakuje patentu z Poloneza.....

Programowana manetka. W zależności od opadów programowałem sobie częstotliwość wachnięć...

Połączone z tamtą funkcją...to by był wypas:decayed:

Opublikowano

Coś mi się kojarzy ze tą opcję można włączyć w adaptacjach, przynajmniej w B7.

Opublikowano

wyobrażam sobie jak wielkie problemy by to stworzyło :decayed: haha jak zwykła przekładka z audi do audi jest bardzo problemowa xde :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.