Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przepływomierz masy powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bd owijać w bawełnę padła mi przepływka spaliła się, widać nadpaloony jakiś element na płytce jest martwa. Nie stać mnie na boscha więc wychodzę z zapytaniem o najtańsza i dobra przepływke ;-)

Opublikowano

mam przepływke za 80pln sprawny pw

Opublikowano

Tylko i wyłącznie oryginał !!! Używana bądź nowa:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Łatwo mówić kogo jak mnie nie stać na ori a używana to loteria jak z podróba

Opublikowano

Ja kupilem zamiennik za okolo 250 w motoryzacyjnym i po godzinie go oddalem bo auto wogle nie chcialo jezdzic, nie mialo sily nawet ruszyc i kopcilo jak rasowy disel z zajechanym silnikiem! Poszukaj u siebie w okolicy moze ktos bedzie mial, wtedy na miejscu sprawdzisz, kupujac na allegro tez mozna oddac jak okaze sie padnieta. Najlepiej moim zdaniem wyrwac od kogos z forum...

Opublikowano
  • Autor

Nie jest to przedmiot który wzrokowo można ocenić czy jest sprawne czy nie, już trochę na świecie żyje i wiem, że niektórzy mają to gdzieś czy działa czy nie, byle zarobić. Nie chce tu nikogo obrażać ale już się nie raz przejechałem :-(

Opublikowano

Ja kupiłem na szrocie używaną i sobie chwale. :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja właśnie nie mogę dostać nigdzie na szrocie :-\

Chyba kupię najtańsza za 150 zł jak miałem ostatnio, 2 lata wytrzymała i się spaliła xd

Opublikowano

Z tego co czytałem to szkoda pieniędzy na zamienniki. Ja za swoją na szrocie dałem 100 zł i trzyma :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja kupiłem na szrocie za 100 z gwarancją miesięczną i do dzis działa a nowa ponad 950 zł hitachi, poszukaj gdzies auto złomu i pogadaj o gwarancji rozruchowej i podepnij lapka bo i tak błędy trza skasowac, a zamiennik to co wiem to szkoda kasy bo on na półce sklepowej juz jest zrypany

Opublikowano

jak chcesz to mam sprawna za 60pln i 18 kw

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kupiłem qap za 250 zł autko narazie chodzi lepiej niż na oryginalnym hitachi ;-)

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 06:58 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 15:56 ----------

Update

@zesral się bubel xd pojechał na gwarancje

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mi się udało trafić regenerowane hitachi przez helle narazie ok działa

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A to wychodziły w oryginale jakieś inne niż hitachi ? Czym różni sie przeplywka boscha od hitachi ?

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 18:51 ----------

Hmm ?

Opublikowano
  • Autor

Wróciła z gwarancji ale jakoś nie czyje po autku żeby lepiej chodziło po zmianie, błędów nie ma. Powie mi ktoś krok po kroku jak zrobić jej logi żeby dac do sprawdzenia?

Mam kabelek

Opublikowano

w silniku gr.002, 3b. od 1500 do 5500 na bucie do oporu

Opublikowano
  • Autor

Kurde nie mam laptopa na baeterii jestem uwiazany na kablu xd a na którym ma to być biegu?

Opublikowano

To chyba na postoju mozesz sprawdzic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem ja w drodze nad morze i jest spoko, pewnie znów się zesra za 2 miesiące ale pojedzie na gwarancję i bd chodzić, bd zdawać relacje bo chyba jestem jedyną który testuje qap'a z całego forum xd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.