Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Godna polecenia nawigacja - ANDROID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TT to inna nawigacja, ma inne mapy.

Chyba że nie ma blokady, to wtedy można zainstalować AutoMapę w to urządzenie.

Opublikowano

W Tom Toma raczej nie zainstalujesz automapy.

TomTomy chodzą na navcore, a automapa win i adnroid, ale mozliwe że nie wiem o czymś.

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

PS To czy ktoś kradnie mając nielegala to jest jego sprawa, nie ten temat. Uważałbym też takimi wypowiedziami na forach. Teraz jest pełno nawiedzonych.

Opublikowano

Fidotp do TT nie ma opcji wgrania Automapy. Tylko mapy TT.

Opublikowano

Możliwe,nie miałem w rękach TT więc nie byłem pewny na 100%.

Opublikowano

Uzywalem przez ostatni czas Automapy dla Androida na Samsungu Galaxy.Jesli ktos jezdzil z AM na tradycyjnej navi z Windowsem od razu zobaczy roznice.To nie ta sama AM i z czystym sumieniem powiem ze jezdzic sie z tym nie da.Szkoda czasu i zachodu na instalowanie tego.Lepiej kupic najprostrza navi z Windowsem za pare groszy i na niej instalowac AM przynajmniej masz pewnosc ze dojedziesz dokladnie tam gdzie chcesz i ze w ogole dojedziesz:)

Opublikowano

Jakoś używam AM na androidzie i nie mam żadnych zastrzeżeń do prowadzenia.

Chce zygzakiem to mnie tak poprowadzi.

Chce do konkretnego celu to tam mnie prowadzi.

Nie ma takiej navi która czyta w myślach człowieka.

Bez dobrego ustawienia poprowadzi do nikąd.

Opublikowano

Kolega ma rację że AM na androida jest mocno ograniczona. Nie wiem dlaczego kolega twierdzi że się nie da jeździć, moim zdaniem AM prowadzi rewelacyjnie, a polecenia są precyzyjne. Z AM nigdy nie miałem problemów.

Opublikowano

Dokladnie tak,chodzilo ze daleko jej do wersji znanej z Windowsa,z reszta zalezy czego kto oczekuje od navigacji :wink:

Opublikowano

Cały czas jeżdżę na tomtom dla mnie to najlepsza nawigacja

Opublikowano

Masz TT na androidzie ?

Opublikowano

No jest ale 200 zł. Tak tak wiem możecie piracką wersję, ale jak dla mnie piracka się nie nadaje na polskie drogi bo aktualizacja jest co ok 3-6 miesięcy zamin wypuszczą następną, a w Warszawie czy Łódzi drogi znikają i pojawiają się w przeciągu tygodnia.

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.