Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P01

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P01

  1. w tym roku kupilem nowe 4 szt Vredestein Ultrac Sessanta w rozmiarze 225x45x17. Opony wspaniale.Zero szumu,swietne w deszczu i hamowaniu no i wyglad...takiego nie maja najlepsze i najdrozsze gumy na rynku:wink: cena przyzwoita
  2. Samsung S3 mini jest znakomitym telefonem, a jesli ktos narzeka na baterie to znaczy ze albo wczesniej mial nokie e 52:wink: albo nie umie go ustawic i dostosowac do wlasnych potrzeb,telefon szybki,wygodny i w normalnej cenie i zawsze to samsung-prekursor:wink:
  3. Nokian WR G2- bardzo cicha i komfortowa na suchym,jesli chodzi o snieg i bloto wiem ze zadna zaspa mnie nie zatrzyma:wink: cena tez wydaje sie do przyjecia
  4. SGS 3 mini to znakomity wybor:wink:
  5. Jesli chodzi o muzyke klubowa to oczywiscie Armin , Dash Berlin , Tiesto oraz sety z takich imprez jak Tomorrowland czy z Ibizy.Doskonala muzyke takze do auta robia rowniez polacy-Dj Owen,Justin,Matush czy Angelo Mike. Szczegolnie przy Bose bajka...
  6. Liqui Moly wlalem na pelny bak niedawno...mysle ze silnik pracuje delikatnie ciszej i auto jeszcze szybciej przespiesza niz wczesniej
  7. Przerabialem to w Leonie.Wyczytalem w necie aby rozwinac pas zaczepic go o cos i szmatka zwilzona benzyna ekstrakcyjna dokladnie calego wytrzec-pomoglo
  8. Dokladnie tak,chodzilo ze daleko jej do wersji znanej z Windowsa,z reszta zalezy czego kto oczekuje od navigacji
  9. Ja rowniez mam trw na obu osiach zarowno klocki i tarcze,zero problemow
  10. Uzywalem przez ostatni czas Automapy dla Androida na Samsungu Galaxy.Jesli ktos jezdzil z AM na tradycyjnej navi z Windowsem od razu zobaczy roznice.To nie ta sama AM i z czystym sumieniem powiem ze jezdzic sie z tym nie da.Szkoda czasu i zachodu na instalowanie tego.Lepiej kupic najprostrza navi z Windowsem za pare groszy i na niej instalowac AM przynajmniej masz pewnosc ze dojedziesz dokladnie tam gdzie chcesz i ze w ogole dojedziesz:)
  11. Ja dopiero poznalem kolegow wiec dla mnie mimo tego ze spot krotki ale byl owocny:decayed: mam nadzieje ze nastepne beda przy zdecydowanie lepszej pogodzie i liczebnosci:wink:
  12. i ja:wink:
  13. Czyli niedziela 2 lutego pod MDK?
  14. Tak wiec kiedy konkretnie najblizszy spot?
  15. P01 odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Z policja jak to z policja wiadomo...jeden powie tak a drugi inaczej niestety ale tak to wyglada,jak mu przetlumaczysz ze jednak masz racje i masz wlasciwe postojowki to dostaniesz kwit za gasnice,pasy itd:)
  16. P01 odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Zgadza sie zwracaja coraz czesciej uwage na spryski bo nie moga przezyc hidow a jesli chodzi o postojowki to nawet przy przegladzie kiedys gosc powiedzial mi ze typowo sa wyczuleni na postoje ala xenon czyli wlasnie takie z poswiata niebieska gdyz w swietle prawa kolor niebieski zarezerwowany jest tylko i wylacznie dla sluzb a wiec takie biale postojowki o jakich caly czas tutaj prawimy sa jak najbardziej prawidlowe
  17. P01 odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Kolego d4widoV powiem Ci poszedlem nawet dalej zadowolony postojowkami i wymienilem na ledy cala reszte podswietlenia tj kabine bagaznik rejestracje i schowek pasazera-efekt nieziemski ale to nie w tym temacie. A co do czepiania sie milicji o biale ledy to jeszcze sie nie spotkalem,z niebieska poswiata owszem ale nie o biale
  18. P01 odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Udalo mi sie zrobic takie zdjecia niestety mialem czas tylko wieczorem ale chyba nie jest zle,z Philipsami nie zrobie poniewaz juz je wyrzucilem ale te ledy wygladaja pieknie:)
  19. P01 odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Moja A4 ma fabryczne ksenony,kupilem ja z zoltymi postojowkami-tragedia,kupilem wiec zarowki h6w Philips BV ktore mialy miec efekt ksenonu i idealnie pasowac do barwy jednak okazuje sie ze wcale tak nie jest bo ich swiatlo nie ma nic wspolnego z barwa biala czy niebieska tylko cena ladna...kupilem wiec LED 5x SMD 5050 T4W Ba9s 12V Canbus Audi BMW Volvo (3718357887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to byl strzal w 10,piekna biala barwa,nie ma bledu zarowki,wazne tylko tak jak ktos wyzej napisal aby byla to dioda CANBUS
  20. potwierdzam ja posiadam Symphony II i ta zmieniarke NOWY MODEL XCARLINK AUDI SKODA SEAT VOLKSWAGEN (3735961392) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. wszystko dziala super,wczesniej mialem podobna w Leonie i tez dzialala bez zarzutow.Moim zdaniem o wiele lepsza sprawa niz zmieniarka cd
  21. Witam wszystkich posiadaczy audi.Posiadam A4 B6 Avant 1.9 TDI od ok 2 tygodni ale moim marzeniem byla od zawsze:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.