Treść opublikowana przez przemek882
-
Truckerzy
Możecie mi powiedzieć jakie jest napiecie w zapalniczce scania r420 z 2006r Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Możecie mi powiedzieć czy ciężko jest wyciągnąć ten odbłyśnik z lampy w audi a4 b6 bez xenonu? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Cześć, Mam do was pytanie na temat scania r420 z 2006r z skrzynia polautomat. Możecie mi coś powiedzieć o tej skrzyni? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Auto będzie jeździć wokół "komina" Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięta rurka płynu do spryskiwacza tylnej szyby
możecie mi pokazać jak wyglądają te złączki albo podać nr OE?
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Koledzy macie może nr tych oringów?
-
Tylna wycieraczka avant
Ok dzięki spróbuję. Aha jak ściągnąć ten plastik z klapy? Bo jak nie znajdę przyczyny to będę musiał odłączyć silniczek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Tylna wycieraczka avant
U mnie jest podobnie tylko ze wycieraczka żyje własnym życiem. Manetka w pozycji wyłączonej a wycieraczka robi co chce raz szybciej raz wolniej. Zauważyłem ze jak podniose klapę to przestaje działać. Może ktoś wie co jest grane? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Prawdopodobnie padł Ci brzeczek w liczniku
-
[B6 AWX] Uciekający płyn do spryskiwaczy
Witam, przerwał mi się wężyk od płynu do spryskiwaczy przy tylnej klapie(na tym zawiasie od zamykania klapy avant). Macie jakiś pomysł jak to naprawić albo są jakieś zestawy naprawcze?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
co ile wymieniacie olej AVF? Co wogóle polecacie do tego silnika?
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
tak na androidzie
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
Wszystko właśnie jest ok oprócz tego dymienia
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
za***ista rada O jezu. To nie jest rada. Tylko zadałem pytanie czy mam tak zrobić i czy by to pomogło
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
niestety dymienie z bagnety też mnie dotknęło. Czuć spalony olej, może przyczyną dymienia jest zbyt rzadki olej. Na początku może przejść z 5w40 na 10w40?
-
Cieknący płyn od spryskiwaczy na postoju
mi tez cieknie ale z prawej strony tez z okolicy spryskiwacza lampy w weekend trzeba będzie ściągnąć nadkole. Ale auto jak stoi dwa dni nie jeżdżone to wtedy sucho
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Cały czas jeżdżę na tomtom dla mnie to najlepsza nawigacja
-
Testy na kat. C
Teraz się juz nie dostaje. Jak ja robiłem 2 lata temu prawko to nic nie dostałem
-
malowanie dekorow (drewno)
ile za folie? to co to jest za folia? Kumpel okleial i tyle wydał a to nie byla jakaś specjalna folia
-
Testy na kat. C
wystarczy wpisać w google https://www.google.pl/search?q=test+na+prawo+jazdy+kat+c+2013&oq=test+na+prawo+jazdy+kat+c&aqs=chrome.1.69i57j0l5.13058j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8
-
Glinka
kup delikatną glinkę tzw "żółtą" dla początkującego jest odpowiednia
-
Czy wycierać auto?
polecam ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków sam używam i jestem zadowolony
-
[ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
Ja kupiłem kamień szlifierski do wiertarki zeszlifowałem łepek śrubki a później wiertłem tytanowym rozkręciłem śrubę. Wszystko wyszło elegancko
-
wycieraczki bosch czy valeo???
kupiłem bosch i wytrzymały 4 miesiące. Ostatnio kupiłem jakieś zamienniki na allegro i są jeszcze gorsze niż bosch teraz chyba kupie Valeo
-
malowanie dekorow (drewno)
też myślę jak zmienić moje "drewno" myślałem żeby obkleić ale folia to koszt około 200-300zł to chyba lepiej dołożyć i kupić ori
-
[ALL] Jaki kupic prostownik???
obawiam się jakiegoś przepięcia w sieci i żeby elektryki auta nie spaliło