Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy wycierać auto?


sławek85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzic to dobrze, albo wcale. Jedyna sluszna wydaje sie byc szybka jazda o ile mamy kawalek niemickiej autostrady.

Po pierwsze ircha to zlo - i nawet nie bede polemizowal:facepalm:

Po drugie NIE nalezy wycierac auta a osuszac,

Jaka roznica? Ano taka, ze recznik kladziemy i delikatnie przyklepujemy a potem podnosimy a nie trzemy jak w letargu we wszystkie strony.

Jak jeden doradca z drugim przeprowadzi pelna korekte lakieru, zasmakuje lez, bolu i potu podczas pracy, osiagnie wysmienity rezultat, to potem bedzie chcial ten stan rzeczy utrzymac jak najdluzej.

Chyba w glownym temacie zaloze watek jak co i dlaczego od poczatku do konca.

Na koniec czym? Recznikiem. Jakim?

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków najlepszy z wymienionych

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków najtanszy z podaych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tak podpytowywuje o te kosmetyki w końcu uzbieram ładną kupkę ale przynajmniej w ciemno nie wydaje, a słuchaj czekam na ten środek gtechnique do deski a mam nalozonego poorboya i teraz trzeba go chyba czyms zmyc a skonczyl mi sie APC , da rade zmych srodkiem jakims dostepnym w marketach. Wiem ze to nie ten wątek a to ostatnie krótkie pytanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recznik kladziemy i delikatnie przyklepujemy a potem podnosimy a nie trzemy jak w letargu we wszystkie strony.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...