Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy wycierać auto?


sławek85

Rekomendowane odpowiedzi

dobry fluffy nie jest zły,można przed nim ściągnąć wodę ściagaczką tylko należy spełnić podstawowe 3 zasady musi być dobra ściagaczka,auto musi być mega dobrze spłukane,ściagaczka najlepiej jak jest wypłukana przed samym użyciem.

Zaraz pewnie ktoś powie,że to zło,ale uwierzcie jeśli zachowuje się odpowiednie środki ostrożności z lakierem się nic nie dzieje,robię tak nowe auta i jest ok.

Chociaż fluffy spokojnie jedno auto ogarnie i bez ściagaczki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ktos napisze, ze to zlo. Auto przed korekta mozna tak traktowac, po korekcie bym sie nie odwazyl. Zabezpieczony lakier w sensie cokolwiek, wosk, sealent nawet jakies QD i recznik wymieniony w tym temacie ogarnia dwa samochody jeden po drugim RS6 i S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem irchę naturalną i zobaczymy jak będzie

Tylko nie ircha...to na auta powyżej 20 lat:banghead:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie posiadam SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM i jestem zadowolony.. Tutaj zdjecie z mycia i suszenia.. Samochod woskowany poltora miesiaca temu..

DSC_1120.jpg

DSC_1121.jpg

DSC_1122.jpg

Recznik przyklepuje i go sciagam. Naprawde duzo wciaga, samochod ogarnie, oczywiscie wyciskamy wode a nie wykrecamy recznik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklepujemy i podnosimy, a nie sciagamy. Wosk jeszcze siedzi:wink:

Osuszanie nawoskowane auta to sama przyjemnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ktos napisze, ze to zlo. Auto przed korekta mozna tak traktowac, po korekcie bym sie nie odwazyl. Zabezpieczony lakier w sensie cokolwiek, wosk, sealent nawet jakies QD i recznik wymieniony w tym temacie ogarnia dwa samochody jeden po drugim RS6 i S3.

To uwierz,że się nic nie dzieje,prawie codziennie traktuje ściągaczką nowe prosiaki i nie ma żadnych rysek a jestem na to uczulony:wink:

Co do nawoskowanych to wosk daje ściągaczce fajny poślizg i woda się lepiej skrapla.Ale tak jak mówiłem jeśli ktoś chce osuszyć jedno auto to bez ściagaczki flufy spokojnie ogarnia.

Irchy używałem kiedyś i z przyjemnością się jej pozbyłem po pierwszym kontakcie z ręcznikiem do osuszania:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo co muszę kupić po korekcie na wiosnę, ps polecacie kogoś na ślasku, okolice Bielska do korekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków jest sporo lepszy od Flluffiego a cenowo jeszcze daje radę, dwa że flluffy (przynajmniej mój) nawet po kilku praniach potwornie farbuje i musi być prany osobno co jest trochę uciążliwe i kosztowne puszczać pralkę dla jednego ręcznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, co zrobic

to porzadna dziewczyna ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak powietrzem z kompresora osuszać :naughty: Tylko trzeba by było wyrezać jakąś końcówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu tak jak koledzy wyżej pisali fluffy, na 2 pomarańczowa ściereczka od Jana niezbędnego z linku poniżej jak najbardzej polecam

Ścierka z mikrofibry do podłogi | Jan Niezbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...