Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki kupic prostownik???


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki najlepiej kupic prostownik :?: Chodzi mi o taki zeby byl w miare nie drogi i odpowiedni do akumulatora wielkosci 12V okolo 80Ah okolo 650 - 780A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić impulsowy, podobno najlepszy taki

szukaj na allegro jakichś modeli[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:42_________________________________________________tu masz odrobinę info:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_jak_ladowac_akumulator-t134040.0.html;new;topicseen#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem bo ja zalozylem ten watek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy koniec roku 2013 - co na dzień dzisiejszy polecacie z niedrogich prostowników. Potrzebuję taki prostownik do 100zł do sporadycznego podładowania akumulatorów ( 2-3 razy w zimie) . Wystarczy coś do 6-7 A .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam CTEK MXS5.0 ,faktem kosztuje koło 250zł ale jeden z lepszych.

Zalety:

60 miesięcy gwarancji

Może być na stałe podłączona do akumulatora na samochodzie

ładowanie przy niskich temperaturach -20 stopni

8 trybów ładowania

1) Odsiarczanie

2) Miękki start

3) Ładowanie zasadnicze

4) Absorpcja

5) Analiza

6) Regeneracja

7) Konserwacja płynna

8) Konserwacja pulsacyjna

Liczne nagrody na całym świecie za najlepszy prostownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STEF-POL: Oferta

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ----------

mam z tej firmy,polecam, lub takie cos jak kolega wyzej lub Prostowniki Keepower samochodowe i uniwersalne - Keepower Prostowniki -naprawde tez bardzo super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostownik + rozruch 12/24V DFC - 50 Kupczyk (3806869709) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. polecam ten, mam praktycznie identyczny z tej firmy, działa z 3 lata, a diesla na ustawieniu na rozruch i max ładowanie odpala po 10 minutach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś jakiś do 100zł i jest z niego zadowolony. Mi naprawdę nie potrzebny jakiś profesjonalny sprzęt, bo mam w swoich samochodach dobre akumulatory, a jak będą już niedomagać to kupię nowe. Potrzebuję takiego taniego prostownika którego użyję 2-3 razy w ciągu zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego:

ŁADOWARKA PROSTOWNIK BOSCH C 3 6/12V KRAKÓW (3838005580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jest droższy niż 100zł, ale ja jestem naprawdę mega z niego zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś jakiś do 100zł i jest z niego zadowolony. Mi naprawdę nie potrzebny jakiś profesjonalny sprzęt, bo mam w swoich samochodach dobre akumulatory, a jak będą już niedomagać to kupię nowe. Potrzebuję takiego taniego prostownika którego użyję 2-3 razy w ciągu zimy.

Mam taką sytuacje jak Ty i wczoraj w biedronce kupiłem taki prostownik

PROSTOWNIK Z MIKROPROCESOREM 6V 12V 4,2A SENA (3842890141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

55 zeta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś jakiś do 100zł i jest z niego zadowolony. Mi naprawdę nie potrzebny jakiś profesjonalny sprzęt, bo mam w swoich samochodach dobre akumulatory, a jak będą już niedomagać to kupię nowe. Potrzebuję takiego taniego prostownika którego użyję 2-3 razy w ciągu zimy.

Mam taką sytuacje jak Ty i wczoraj w biedronce kupiłem taki prostownik

PROSTOWNIK Z MIKROPROCESOREM 6V 12V 4,2A SENA (3842890141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

55 zeta :wink:

To lecę do Biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prostownik podobny do tego (możliwe, że jest tylko inna obudowa):

Ładowarka, prostownik 12/24V 10-300Ah 10A mikropr! (3838580897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ceny są różne, ale:

ładuje aku od totalnego zera, ładuje szybko, zostawiasz aku na miesiąc podpięty i nic złego się nie dzieje. Widziałem takie za około 150 PLN. Moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji do tego prostownika (Bosch C3) jest chyba nawet info o możliwości ładowania aku bez wypinania go z instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Telwin T-charge 18. Ładuje tradycyjnie raz na rok i przez zapalniczke częściej. Prostownik polecam 3 lata bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...