Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dojazdówka, nie wiem co wybrać, jaki rozmiar.


sejset86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, niedawno kupiłem AUDI A4 B6, jedyny problem mam z dojazdówka, konkretnie w Audi zastałem zestaw naprawczy, butle gazu mam właśnie w kole zapasowym, felge mam 16, oponki letnie mam 205/55, takie same kupiłem zimówki i teraz pytanie, zostawić zestaw naprawczy, kupić stalówkę np 15' i oponke 195/65 czy dojazdówke, a jak tak to jaką tą dojazdówke (konkretny rozmiar że było wszystko ładnie prosto;)? Myśle, ze ostatnia ta opcja będzie najlepsza bo najmniej miejsca będzie zajmowała, stalówka 16? hm.. chyba nie, do tego jeszcze wózek, torby? pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klapce wlewu paliwa powinieneś mieć napisany m.in rozmiar dojazdówki ( wraz z zalecanym ciśnieniem ) a przynajmniej w b 5 tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnowymiarowe spokojnie się mieści we wnęce więc polecam.

Łapiesz kapcia w niedzielę w długiej trasie,zakładasz i grzejesz dalej.

Na dojazdówce będziesz się pitulał do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fidotp, we wnęce się nie da bo tam mam butle od gazu, a niedlugo przyjdzie na świat córa i bagażnik cały zawali wózek i inne rzeczy, dlatego chce żeby jak najmniej ten zapas zajmował miejsce w bagażniku. Chodzi mi o konkretny rozmiar dojazdówki, bo stalówka 195/65/15 mniej więcej wiem jak wyglada, ale myśle, ze dojazdówka może troche mniej miejsca zawalać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdówka mniej miejsca zajmuje.

Sam musisz zdecydować czy ono czy pełny rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęcia swojej wlepki a do garażu mam kawałek więc sam musisz luknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie rozumiem co to za problem przejść się samemu do auta i sprawdzić- a nie czekać aż ktoś nas wyręczy... zresztą dla leniwych jest też opcja wujka google , który znajdzie nam odpowiedź w ciągu kilku sekund- ale trzeba chcieć... rozm. 125/80/17 , nr 8E0601027C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że dla B5 i kółek 18" z kapciem 225, taka dojazdówka też się sprawdzi ?

Myślę nad zmianą pełnowymiarowego zapasu na dojazdówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda się sprawdzi bo po to jest, by na niej zjechać do najbliższego warsztatu i naprawić kapcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...