Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspomaganie dziala w jedną stronę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od czasu kiedy zrobiło sie zimno po odpaleniu auta mam tylko w jedna stronę wspomaganie. Natomiast jeśli chwilke auto pochodzi czyli tak jakby sie rozgrzeje to wspomaganie wraca ale tak jakby cos bylo zapieczone i odpuszczalo. Dodam ze pompa nie wyje, nie ubywa mi plynu, zalałem plyn febi zielony a zrobił sie teraz szary. Czy macie jakies pomysły co to może byc? Dodam ze jak było cieplo to tego problemu nie było

Opublikowano

uszkodzony zwawór w maglownicy juz kilka takich przypadków miałem.

Opublikowano
  • Autor

zawór w maglownicy czy to idzie kupic??

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:18 ----------

masz nr czesci??

Opublikowano

w serwisie vw bez problemu dostaniesz ten zaworek zwrotny ~20zł

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

podobny temat

http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/maglownica-b-ciezko-kreci-prawo-312039/

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem ten zawór i plyn i nadal jest to samo, wiec co to moze byc?

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 19:54 ----------

koledzy kumpel przy spuszczaniu plynu przypadkowo oblał mi pasek wielorowkowy i teraz mi piszczy czy to minie?? bo juz staje sie to uciazliwe

Opublikowano

wlałeś ori płyn?, sekcja w maglownicy

odkrecałes kiedyś koncowki drążków kierowniczych od zwrotnic czy zwrotnice tak samo luzno sie obracają

Opublikowano
  • Autor

płyn ori zakupiony w ASO specjalnie jechałem 50km i d*pa drążków nie odkrecalem chyba pojade obadac cała zawieche zeby wiedziec co i jak do wymiany. A z tym paskiem co mam teraz zrobic jak mi koles zafajdał olejem do wspomagania?

Opublikowano
A z tym paskiem co mam teraz zrobic jak mi koles zafajdał olejem do wspomagania?

a co można zrobić ?, wyczyścić

Opublikowano
  • Autor

tak ale czym ? i czy musze go sciągac?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

na stronach firm ktore regeneruja maglownice jest opisany twoj przypadek ,

Opublikowano
na stronach firm ktore regeneruja maglownice jest opisany twoj przypadek ,

masz jakiegos linka wstawić???? bo u mnie w swieżo zakupionym a4 b5 1,8T ANB 1997 automat 5HP19 jest podobna sprawa. Odpalam auto i wspoma działa tylko w prawą stronę, w lewo jest ciężko chyba że dodam troche gazu i wtedy mięknie. Z tym ze ta sytuacja jest cały czas, wystarczy że jade bez gazu do jakiegos skrzyżowania i jak musze skrecac w lewo to tak jabym musiał przełamac opór w kierownicy albo dac gazu to wtedy skręca normalnie. W prawo nie ma tego problemu, tylko w lewo czy ciepły czy zimny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.