Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Homologacja butli lpg


wilku213

Rekomendowane odpowiedzi

koszt legalizacji zależy od zakładu, nie jest to cena narzucona z góry, u nas to kosztuje 220zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile nowa butla kosztuje, ale jak legalizacja kosztuje ponad 200zł to lepiej juz chyba kupić nowa butle i mieć spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nową znów za 10 lat będzie trzeba legalizować, chyba ze stara jest skorodowana czy zniszczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nikomu nie wciskam a zakłady i ceny znam, nie mówię że w całej Polsce,klient dostaje namiary i potem sam decyduje,

z Tobą zaś nie będę dyskutował bo to była by daremna gadka

No, bo jak tu dyskutować jak się argumentów nie ma...

Ogólnie to kiedyś miałem sytuację, że auto miało LPG ze słonecznej Italii.. No i problemem był wielozawór, który był sprawny, ale do żadnej nowej butli dostępnej na polskim rynku nie pasował. Czyli, musiałbym kupić wtedy nową butlę + wielozawór + robota - i to wyszło niecałe 700 PLNów :decayed: I dopiero wtedy dowiedziałem się prawdy jak to jest z tą legalizacją...

Co do cen, to może niech założyciel tematu się wypowie co tam się ciekawego dowiedział ;-) No i na ile lat mu zaproponowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :Ddorwałem butle ważna jeszcze 8 lat za 150 plnow z wielozaworem gratis, litrów 50 :D Co do przedłużenia homologacji, dzwoniłem, pytałem 180-200 zł taka usługa, koles mi powiedział, że cena zalezy od miasta/punktu/zakładu....co miasto, inna cena :-) Bardziej mi sie opłacała wymiana, której dokonam sam, niż jechać około 100km w celu przedłużenia homologacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni na następne 10 lat ale nie dłużej niż 20 od daty produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...