Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie lamp H7 Na Back Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha :grin:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam Koledzy jestem dopiero teraz :

Otoż kolega jeden pisze o piekarniku - zapewniam was ze nie potrzebujecie zadnego piekarnika do tego. Poporstu wziasc opalarke i powoli z czuciem nagrzewac , w miatre rozsadku, najlepiej nie miejcie rekawiczki na rece w tedy bedziecie mieli kontrole nad nagrzewanym plastikiem.

Nastepna rzecz to rozklejenie ( Kiedy juz bedzie nagrzany klosz odpowiednio , zacznijcie kozklejac od strony kierunkowskaza gdyz tam jest uformowany klosz w taki sposob ze mozna ladnie zlapac za krawędz. Idzie be zproblemu .

Farba Plastik Dip jest jak najbardziej prawidlowo do tego , jezdze juz z tym jakis czas i nic sie nie dzieje, a poza tym jak wam sie nie spodoba zawsze mozecie usunać ten lakier pociagajac z krawedz i ladnie zejdzie :) Polecam wam tak ze te zarówki co ja kupilem , nie powoduja błedy spalonej żarówki :)

W razie pytan piszcie :)

mam to juz rok czasu powiem ci i absolutnie nic sie z tym nie dzieje. Możesz spokojnie sobie to zrobić a wyglad po modzie jest duzo lepszy niz standardowy w chromie

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ile dawales warstw farby? Jedna puszka wystarczy?

Wysłane z mojego XT1032

Opublikowano

a ta płynna guma nadaje się do malowania np. przycisków szyb?

czarny matowy lakier do do zderzakow marki bool ,w dotyku jak ori guma kolor pasi idealnie ,i faktura podobna ,cena w sklepie motoryzacyjnym 25 zl pol litra

Edytowane przez szakal222

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Macie jakiś patent na wyjęcie żółtego szkiełka? Rozebrałem jedną lampe i musiałem nawiercic i wyłamywać po kawałku :/

Edytowane przez Brzozek

Opublikowano

Macie jakiś patent na wyjęcie żółtego szkiełka? Rozebrałem jedną lampe i musiałem nawiercic i wyłamywać po kawałku :/

jak odbłyśników nie odkręcisz to nie wyciagniesz , odkrecasz pare śrubek i od tylca potem demontujesz ,potem przykrecasz z powrotem i gotowe

Opublikowano

Sprawdzę podczas malowania drugiej lampy, praktycznie najwięcej czasu zeszło z usunięciem żółtego szkiełka.

Wysłane z mojego XT1032

Opublikowano

Witam,

Panowie/Panie czy nie lepiej pomalować wnętrze lampy żaroodporną czarny mat np.

http://allegro.pl/motip-lakier-zaroodporny-czarny-mat-farba-400ml-i5578596306.html

Przy Bi-xsenonie i wymianie DRL na LED + rezystor robi się w kloszu gorąco.

Podobno przy polakierowaniu zwykłym lakierze czarny mat przy długotrwałej temperaturze robią się purchle.

PS. Szukam kogoś ogarniętego w Wawie w temacie lakierowania wnętrza klosza i wymiany DRL na LED

Dzięki

Pozdrawiam!

  • 1 rok później...
Opublikowano

Kolego czym zasłoniłes odbłyśniki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.