Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spalanie LPG - chyba trochę za dużo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, mówiąc o spalaniu weźcie pod uwagę to że każdy ma inne warunki. Jazda po "mieście" w mniejszej miejscowości to nie to samo co jazda po dużym mieście, albo dużym i zakorkowanym. Jeden wyjeździ cały zbiornik po mieści i wyjdzie mu spalanie 12l, inny również i wyjdzie 15l. Ale ten pierwszy nie będzie miał przestojów a jedynie częste ruszanie, przyśpieszanie i zatrzymywanie a ten drugi dodatkowo między tymi cyklami będzie stał po 10 minut w korku na każdym skrzyżowaniu.

Po przeprowadzce do Poznania mnie też zaskoczyło spalanie które potrafiło dochodzić do 15l, no ale jak podczas korków potrafiłem przez godzinę przejechać 6 km to nie ma co się dziwić.

Opublikowano
Panowie, mówiąc o spalaniu weźcie pod uwagę to że każdy ma inne warunki. Jazda po "mieście" w mniejszej miejscowości to nie to samo co jazda po dużym mieście, albo dużym i zakorkowanym. Jeden wyjeździ cały zbiornik po mieści i wyjdzie mu spalanie 12l, inny również i wyjdzie 15l. Ale ten pierwszy nie będzie miał przestojów a jedynie częste ruszanie, przyśpieszanie i zatrzymywanie a ten drugi dodatkowo między tymi cyklami będzie stał po 10 minut w korku na każdym skrzyżowaniu.

Po przeprowadzce do Poznania mnie też zaskoczyło spalanie które potrafiło dochodzić do 15l, no ale jak podczas korków potrafiłem przez godzinę przejechać 6 km to nie ma co się dziwić.

No tak to jest w tym Poznaniu ;) Moje Audi spala 15-16 litrów.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie w trasie 600km jazda powyżej 140km/h spalanie ~13 litrów

W mieście ok 13 litrów

W trasa/miasto ~11.5-12.5 litrów

Opublikowano

To ja też się pochwalę:

- najniższe spalanie na trasie z okolic Olkusza do Karpacza to 12,7 l/100 km LPG (starałem się trzymać 150 km/h, gdy TIRy to wiadomo 90 km/h ale było i 200 ;))

- jeżdząc w koło komina to około 15 l/100 km

2.8 quattro tiptronic

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

1.8 ADR

Je mi od 10 do 11 litrów gazu na setkę, jazda praktycznie tylko po mieście, ale jakoś specjalnie nie żałuje sobie tego co mam w zbiorniku, bo co to za przyjemność jeździć takim autem jak baba :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.