Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jazda bez płynu w układzie wspomagania kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem tyczy Passata B5 1.9 TDI AFN. Widzę że płyn ciurkiem ucieka z maglownicy i po ok 5minutach jazdy pompa się odzywa i zanika wspomaganie. Problem polega na tym że autem muszę pojechać na warsztat ok 60km, a zatrzymywać co chwilę na dolewki płynu nie wchodzi w grę. Czy wchodzi w opcję pojechanie do tego warsztatu bez płynu w układzie? Nie wysra się pompa? :kwasny:

Opublikowano

Ojciec Octavia 1.9TDI AGR jechał całe miasto (jakieś 10-15km) bez płynu i nic się nie stało. Różnica jest taka, że u niego pompa była cicho, nie odzywała się wtedy wcale. Także nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

W pasku już po 2km płynu brakuje i bardzo słychać pompę :kwasny: Mam 3 litry płynu na drogę i będę jechał ostrożnie.

Opublikowano

Może wystarczy, generalnie płyn ucieka przy skręcaniu czy już tak wywalone, że przy jeździe na wprost też?

Opublikowano
  • Autor

wystarczy odpalony silnik.

Opublikowano

Ciężko będzie moim zdaniem:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ciężko czy nie i tak muszę do Koszalina przyjechać. Tym razem więcej roboty niż przy poprzedniej wymianie. Czytałem trochę na necie i nie powinno pompie nic groźnego się stać, najwyżej wymienię na inną. Ile dałeś za maglownicę do swojej A4?

Opublikowano

Ja dałem tanio, 450 z pompą i wysyłką.

Opublikowano
  • Autor

no to lajtowo, ja prawdopodobnie oddaję do regeneracji(550zł), chyba że z a6 przypasujemy :wink:

Opublikowano

Nie regeneruj, każdy odradza. Lepiej kupić używke. Z a6 nie wiem, czy podejdzie. Budyniowa maglownica przynajmniej do mnie nie podchodziła.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie miała być budyniowa, także wiem już że nie przypasuje bo w zasadzie maglownica w pasku jest taka sama jak u nas w A4.

Opublikowano

jak bedziesz jechal bez plynu to padnie ci pompa i to na 100%

Opublikowano

dokładnie, szkoda pompy

zdejmij pasek z niej i jedz

Opublikowano
  • Autor

nie zdejmę bo na tym pasku leci jeszcze alternator i chyba pompa wody.

Opublikowano
Nie regeneruj, każdy odradza. Lepiej kupić używke.

co za głupoty....

a skąd wiesz w jakim stanie jest używka i ile km na niej zrobisz?

Opublikowano

jak uzywke jeszcze by kupil za 100zł to poł biedy a przewaznie chca 300-400zł za uzywana to juz lepiej regenerowac

Opublikowano
Nie regeneruj, każdy odradza. Lepiej kupić używke.

co za głupoty....

a skąd wiesz w jakim stanie jest używka i ile km na niej zrobisz?

bez płynu jak już wyje to na 99,999% zatrzesz pompe

a uzywka to loteria po regeneracji masz wieksza pewnosc ze bedzie dobrze

Opublikowano
  • Autor

Nie mam wyjścia, muszę 60km przejechać. Będę robił przerwy i dolewki co jakiś czas. Co do regeneracji, koszt 550zł, jest też opcja kupna maglownicy z paska b5 fl za 400zł. Sam już nie wiem.

Opublikowano

550zl z gwarancja ,400 bez gwarancji?

a po pół roku może być 400+550,a nie musi moze posłuzyc dluzej niz po regeneracji ale niema takiego mądrego co to przewidzi

decyzja nalezy do ciebie

Opublikowano
  • Autor

Spróbuję tą co siedzi w aucie oddać do regeneracji, jeżeli się nie nada to kupuję używkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.