Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malowanie dekorow (drewno)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam pytanie czy ktos z was malowal kiedys dekory drewniane lakierowane? Jak sie do tego zabrac wyatarczy zmatowic odtluscic i psikac?

Opublikowano

malowalem tylko ze nie drewno tylko rybia luska, najpierw zmatowilem pozniej podklad znowu przytrzec , pozniej kolor i bezbarwny , lekko przytrzec jak sa nierownosci i polerka

Opublikowano
  • Autor

Poka efekt

Opublikowano

wp0000202b.jpg

bnwd.jpg

g6sf.jpg

nie mam za duzo fotek ale tak mniej wiecej wyglada kolor biala perla

Opublikowano

Teraz jest duzy wybór foli ktore do złudzenia przypominaja lakier wiec po co sie meczyc jak mozna to w godzine zrobić:naughty:

Opublikowano

to prawda zalezy kto co woli :wink:

Opublikowano

no ja tez chyba bym jednak wolal oklejac, a jak nie no to ori zakupic. z tym malowaniem to troche zachodu, a jak ktos nie umie to wgl...

Opublikowano
no ja tez chyba bym jednak wolal oklejac, a jak nie no to ori zakupic. z tym malowaniem to troche zachodu, a jak ktos nie umie to wgl...

z lakierowaniem jest zachodu , ale jak ma pistolet i trochę wprawy to da rade

tyle że folie można zerwać przy sprzedaży auta

ja również bym dał folie

Opublikowano
  • Autor

Folie mam wlasnie juz ale gdzie niegdzie nie wyszlo.idealnie

Opublikowano

z tego co słyszałem to zależy tez od folii

ja na początku trochę folii zmarnowałem, w połowie zrywałem z nerwów

Opublikowano
z tego co słyszałem to zależy tez od folii

ja na początku trochę folii zmarnowałem, w połowie zrywałem z nerwów

dokladnie. duzo jest tego na forum ktore sa dobre, a ktore nie i jak sie z nimi zachowywac zeby dobrze trzymaly...

Opublikowano

ogolnie teraz wybralbym folie z malowaniem duzo zachodu albo.... hydrografika, kumpel pokazal mi odtatnio dekory po hydro i powiem ze kurde elegancko to wyglada:naughty:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale jaki koszt hydro :P

Opublikowano
Koledzy mam pytanie czy ktos z was malowal kiedys dekory drewniane lakierowane? Jak sie do tego zabrac wyatarczy zmatowic odtluscic i psikac?

Stary..wyluzuj się z malowaniem spreyami. Kupisz wszystko co trzeba, orobisz się a i tak to nie będzie to samo co malowanie pistoletem :wink: Wiem bo przerabiałem obydwie wersje.

Ja zbieram się bo muszę zawieźć swoje go lakiernika..mam takiego w miarę niedrogiego w Niemcach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego nie bedzie tak samo? Czym sie rozni? Pomalowac pistoletem tez moge

Opublikowano

kolega dal do hydrografiki i jakies 200 zl za dekory, tylko ze w karbon ale jak patrze po fotach to black piano bardziej mi sie podoba:wink:

Opublikowano

też myślę jak zmienić moje "drewno" myślałem żeby obkleić ale folia to koszt około 200-300zł to chyba lepiej dołożyć i kupić ori

Opublikowano
też myślę jak zmienić moje "drewno" myślałem żeby obkleić ale folia to koszt około 200-300zł to chyba lepiej dołożyć i kupić ori

ile za folie? :shock3: to co to jest za folia?

Opublikowano
też myślę jak zmienić moje "drewno" myślałem żeby obkleić ale folia to koszt około 200-300zł to chyba lepiej dołożyć i kupić ori

ile za folie? :shock3: to co to jest za folia?

Kumpel okleial i tyle wydał a to nie byla jakaś specjalna folia

Opublikowano

no cena co powiedziałes to mnie zszokowała :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.