Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8t avj podłączenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z podłączeniem jednego przewodu bo nie wiem gdzie on powinien być wpięty

miałby moze ktoś schemat całego podciśnienia turbiny czy jak to tamsie nazywa :) kupiłem juz w takim stanie ale chce doprowadzić do stanu orginalnego

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Stary nie wiem kto to skłądał ale powiesił bym go za jaja, :grin: ten przewód jest nie potrzebny tak samo jak ten zawór co jest od niego, ten zawór co tam masz to zawór dv który pownien być w innym miejscu, tak mniej więcej powinno to wyglądać http://odma.pl/photos/passat-b5-1-8t-1-8-t-odma-waz-przewod-powietrza-2746053988.jpg

Opublikowano
  • Autor

tak kupiłem co ja na to poradze ;/ a masz moze tipa całego na handel razem z rurkami w całości :)

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

bo rura również jest naderwana ....

Opublikowano

po rure jedz do aso .nie lubie tam jezdzic ale akurat po to warto cena 120

Opublikowano
  • Autor

naprawde tylko 120 pln ??

Opublikowano

tak kupywalem latem w aso skoda orginal wiec warto .1 dzien oczekiwan uzywka za dlugo a roznica w cenie prawie zadna .wogole to poj...o tych chandlarzy z cenami uzywek do audi

Opublikowano

rura w aso w lublinie 400 zl kosztuje :/

Opublikowano
  • Autor
tak kupywalem latem w aso skoda orginal wiec warto .1 dzien oczekiwan uzywka za dlugo a roznica w cenie prawie zadna .wogole to poj...o tych chandlarzy z cenami uzywek do audi

to może kupiłbyś mi tą rure u Siebie oddam za rure i fatyge :)

Opublikowano
tak kupywalem latem w aso skoda orginal wiec warto .1 dzien oczekiwan uzywka za dlugo a roznica w cenie prawie zadna .wogole to poj...o tych chandlarzy z cenami uzywek do audi

to może kupiłbyś mi tą rure u Siebie oddam za rure i fatyge :)

przepraszam poprawka ok 160 bo placilem zaliczke 40 .musze fakture zobaczyc .moge ci kupic postawisz jakas fajna flaszke albo cos dla dzieciaka:D. i no problemo

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

a w jaki.m aso skoda czy audi gdzie cie tak chcieli oskubac

Opublikowano
  • Autor

jutro sam pojade i zobacze bo niechce mi sie wierzyć ze jest taka rozbierzność

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

a moze ktoś ma możliwość zrobić fotki jak to powinno byś prawidłowo podłączone .

Opublikowano
  • Autor

z tego mało zdjęcia mało co widać jak by było zrobine z góry :D

Opublikowano

nie odp jakie aso chcialo tyle audi . czy skoda no rozbierznosc olbrzymia .dla pewnosci chodzi ci o dolt z turbo do ic

Opublikowano
  • Autor

tak chodzi mi o tak zwany TIP

Opublikowano

zobacze moze zrobie ci jutro fotke

Opublikowano
  • Autor

bede wdzieczny :)

Opublikowano

ok.

Opublikowano

aso audi lublin sam szukalem do siebie w motoryzacyjnym ceny w ok 300 tylko nigdzie nie ma dostepnego:)

Opublikowano

nie rozmie .to ja kupilem jakos fartownie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.