Skocz do zawartości
IGNOROWANY

18 ls design


Siergiej12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy ktoś mógłby wyrazić opinie na temat tych felg 18" LS DESIGN 5x112 AUDI A3 A4 A6 GERMANY TUV (3867210219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , powiem że nawet mi się spodobały . Obecnie mam 18 z rs6 ori i boję się, że te made in italy będą jakiś szajs i na pierwszej lepsze dziurze mi popękają lub pokrzywią . Obecnie to wygląda tak : ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

A mogłoby wyglądać tak http://sportwheelscustom.strefa.pl/auta%20IT/silver%20jay/audi-a4-s4-avanat-b7-8e-8h-b6-9x20-24530r20-felgen-alufelgen-tuning.jpg

Ale boję się o jakość tych felg . Pomóżcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie jak z jakością. Też stoje przed podobnym wyborem. Ori 2000 albo 3000 droższe niestety.

Ale wiesz, że rotor ori wygląda inaczej ? Na końcu łopatek ma ciemniejsze wstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że rotor ori wygląda inaczej ? Na końcu łopatek ma ciemniejsze wstawki.

Coś takiego?

rotor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, porąbało mi się, chodziło o jaśniejsze wstawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że koledzy te giasone 18" GIASONE 5x112 AUDI A3 A4 A6 Q5 ITALY !! (3856775786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i za 2 tys to bym się chyba nawet nie zastaniawiał ale niechce też zrobić jakiegoś wieś tuningu mojej b7 nie wiem czy to nie za nowoczesny krój jak na te auto jak wam się wydaje ? sama felga wygląda :slina:

ewentualnie czy jest jakiś magik od photoshopa który by te felgi :18" GIASONE 5x112 AUDI A3 A4 A6 Q5 ITALY !! (3856775786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. założył na te auto ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

byłbym wdzięczny . Pozdro

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 22:52 ----------

Poprosiłem o to samo kumpla grafika o to rezultat su3asatu.jpg

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Jednak się nade mną zlitowal oceniajcie mi się nawet spodobało co uważacie? a4equpyb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ori ładniej i pewniejsze będziesz miał Kolego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...