Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z akumulatorem.


Mata945

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż postaram się po krótce opisać mój problem. Mam audi a4 1.9tdi 1996r. normalnie jezdził, odpalał. Ostatnio przez te mrozy zdarzyło mi się , że dwie doby postał i padł akumulator. Ok zdarza się więc go wyjąłem, nie zamykając maski naładowałem włożyłem nic to nie dało zaczęło cos pykac przy zapłonie, następnie dowiedziałem się, że aku się nie naładował. Wziąłem mocniejszy prostownik powtórzyłem czynność z tym, że pozamykane miałem wszystkie drzwi i bagażnik oprócz maski. teraz znów zakłądam aku i nie dzieje, się kompletnie nic, pilot przy wciskaniu się swieci, a w samochodzie nic po tym podłączyłem dobry aku kumpla to samo gdy podlaczylkem moj u niego tego nie działał.

Więc ogólnie problem mam teraz z otwarciem samochodu gdyz kluczem nie mam mozliwosci tylko pilotem, a po drugie dlaczego nawet sprawny aku nic mi nie daje? czy Audi ma jakies zabiezpieczenia żeby aku zaczął działać? Proszę o jakiekolwiek sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw sprawdzić klemy przeczyścić szczotką drucianą bo mogły zaśniedzieć i nie łączą.

Jak to nie pomoże to sprawdzić główne bezpieczniki.

Jak masz multimetr to posprawdzaj gdzie jest prąd a gdzie nie ma.

Napisz czy pomogło :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że to kwestia pilota który się rozkodował... Wszystko fajnie tylko teraz jak otworzyć auto bez pilota i kiedy nie mozna otworzyc za pomoca klucza:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dostać się do środka i przekręcić kluczyk w stacyjce wtedy się zagłosuje. Swoją drogą to dziwne że nie możesz otworzyć drzwi mechanicznie czyli z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpięciu AKU zawsze należy kluczyk zakodować w stacyjce !

ps.

i np. zaprogramować komfort w szybach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...