Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skórzana kurtka


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, z uwagi że powoli zbliża się wiosna (przynajmniej u mnie, bo słońce za oknem do tego prawie 10 stopni na plusie), szukam dla siebie skórzanej kurtki, wiosna/jesień. Pewnie zaraz polecą komentarze, jedź do sklepów i szukaj, ale nie znalazłem na razie nic co by mi się podobało. Może ktoś z Was zna sklepy do polecenia czy to stacjonarne czy internetowe, gdzie będzie coś ciekawego. Przejrzałem już całe allegro, zalando, itp. Był już temat o butach i pomogliście, może w tym przypadku również komuś się uda.

Kurta z wyglądu klasyczna ma być, bez wodotrysków i udziwnień, by pasowała do troszkę eleganckich butów (nie lakierki) jak i do luźniejszych. Kolor najlepiej czarny, bądź ciemny brąz. jak znacie jakiejś stronki z taką tematyką, to podeślijcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kurtki znajdziesz tylko na dobrym duzym targowisku, za 500zł juz sie kupi dobra kurtke :wink: w sklepach nie warto szukać chociażby dlatego że cena jest o wiele wyższa a jakość rzadko jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna skorzana kurtke kupilem na takie pory roku jak wspominasz w Ochniku

spojrz najpierw na ich strone a potem lec przymierzac do sklepu

bardzo fajne, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kurtki znajdziesz tylko na dobrym duzym targowisku, za 500zł juz sie kupi dobra kurtke :wink: w sklepach nie warto szukać chociażby dlatego że cena jest o wiele wyższa a jakość rzadko jest lepsza

Muszę obadać czy w opolskim coś takiego się znajduje

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

bardzo fajna skorzana kurtke kupilem na takie pory roku jak wspominasz w Ochniku

spojrz najpierw na ich strone a potem lec przymierzac do sklepu

bardzo fajne, polecam

W ochniku ciekawe propozycje widzę, trzeba się będzie udać do nich, dzięki za namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.sklep.wittchen.com/man/category/69/odziez.html Dobra polska firma. W outlecie można trafić coś fajnego w super cenie, najbliższy masz w Katowicach albo Wrocławiu. W Opolu masz tylko stoisko partnerskie gdzie raczej sa portfele itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam targowisko. Kiedyś wszedłem do Wranglera chyba fajna kurtka grubo ponad 2k. A na targowiskach można (zależy co mają) kupić coś fajnego i dobrego jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teściu rok temu kupił za 750zł w Zakopanem pod Gubałówką kurtkę skórzaną i do dziś ani razu w niej nie wyszedł . Jak co to jest do sprzedania za 300zł. Jest naprawdę nieużyta ani jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fason i rozmiar tej kurtki? Wrzuć foto jak możesz

Jutro wrzucę fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...