Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wkrętarka Hitachi, który model wybrać ?


Deko

Rekomendowane odpowiedzi

celma kiedyś robiła dobry sprzęt ,obecnie niewiadomo

zgadzam sie w 100% pierwszego SDS miałem Celmy i był nie do zdarcia

było to kilka lat temu, od tamtej pory o Celmie było cicho mało tego sprzętu na półkach widziałem

ten z linka jakoś mi tak Chinami zalatuje, głównie chodzi o plastik bo kolor Makity

Kupilem sobie taka ale 14,4 i nie zaluje. Na plus 2 aku, mega szybka ladowarka, cena oraz gwarancja. Nie jestem pewny ale cos mi sie wydaje ze to na licencji Makity. Ladowarki bardzo podobne, aku identyczne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, na gwiazdkę chce kupić sobie wkrętarkę. Kiedyś miałem DeWalta chodził dość długo ale akumulatory szybko padły a na sam koniec ładowarka przestała ładować. Jakieś dwa lata temu teść kupił wkrętarkę hitachi 12V, pare razy ją pożyczałem i jak dla mnie jest naprawdę wystarczająca.

Może ktoś polecić jakiś konkretny zestaw Hitachi i ewentualnie sklep który nie padnie za miesiąc i w którym gwarancja jest uwzględniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o konkretna markę w konkretnym kontekście, wiec moja odpowiedz będzie nie na temat :kox: A ta brzmi tak jak na poprzednich dwóch stronach: Makita. Hitachi to naprawdę świetne sprzęty, ale z dostępnością serwisów to niestety tak sobie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu kupiłem Metabo. Taka mała za około 500 zł. Na moje potrzeby bardzo daje rade. 3 lata gwarancji na wkretarke i akumulatory. Mnie gwarancja na akumulatory przekonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem różne wkrętarki i od siebie mogę polecić milwaukee

Pokaż mi kogoś kto posiada narzędzia Milwaukee do domowego użytku.

Hitachi 12V gwarancja na 36 miesięcy, akumulatory 1,5AH cena 350zł

http://allegro.pl/hitachi-wiertarko-wkretarka-ds12dvf3-zestaw-bitow-i6127561764.html

Metabo 12V gwarancja 36 miesięcy, akumulator 1,7AH 385zł

http://allegro.pl/metabo-bs-12-wkretarka-wiertarka-2-biegi-latarka-i6328987975.html

Wizualnie hitachi wygląda solidniej co więcej to nie wiem bo metabo nawet nie widziałem na oczy.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiej https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-z-udarem-metabo-powermaxx-bs-basic-10-8-v.html

W cenie około 500 zł. Niby taka mała ale jest mocna. Maks. moment ma 34NM. Kosztuje więcej niż twoje z linków ale ma dwa akumulatory 2.0Ah i to że jest taka mała powoduje że jest strasznie poręczna. Często nawet przy aucie ją uzywam.

Gwarancja 3 lata po rejestracji na stronie metabo.

Edit:

Na alledrogo masz kilka pln taniej bo 485 z wysyłką. Jakby co to od jutro na alledrogo raty 0% wchodzą ?. Pozdro.

Edit:

Zapomniałem o jeszcze jednym waga wkretarki z aku to ciut ponad 1kg. Przy wkrecaniu płyt w suficie - bezcenna.

Edytowane przez sagakama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam taką i jest nie do zdarcia. Troche droga ale rewelacja.

http://efestool.pl/product-pol-42442-FESTOOL-WKRETARKA-PDC-18-4-Li-18V-5-2-PLUS-564576.html

Wysłane z s7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się specjalnie zarejestrowałem, żeby napisać

Milwaukee, owszem sprzęt głównie dla profesjonalistów, ale jak dobrze poszukasz, to znajdziesz w naprawdę dobrych cenach.
Mój znajomy kupił ostatnio M12 BDD do użytku domowego i jest bardzo zadowolony. Co prawda trochę droższa, niż to co wrzucałeś z allegro, ale z pojemniejszym akumulatorem i przede wszystkim Li-ion, a nie stare kadmówki.
Wrzuciłem w ceneo i najtaniej mają tutaj: https://carinet.pl/2235-wkretarka-milwaukee-m12-bdd-202c-4002395002627-4933441915.html

Jak zamierzasz używać przez dłuższy czas, to wydaje mi się, że warto dołożyć te stówę.

Edytowane przez daro973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w największym sklepie z elektronarzędziami na okolicy, gość powiedział ze na 20 sprzedanych wkretarek 10 to hitachi, gwarancja 3 lata mówił ze jego pracownik raz w tygodniu jest osobiście w serwisie i żadnych problemów z gwarancja nie ma.

Metabo odpada po wzięciu obu wkretarek w rękę metabo wygląda poprostu źle. Podobne milwaukee w sklepie kosztowało ok 1000 zł przez neta nie kupuje takich rzeczy bo parę razy nacielem się na butach z allegro które rozpadły się po miesiącu a gwarancja to fikcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...