Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te liczniki są takie same?


soltys1986

Rekomendowane odpowiedzi

chcę do swojego audi dodać różne opcje, jak np.spalanie chwilowe itp. Zapytałem faceta, który zajmuje sie m.in. chiptuningiem co mam zrobić. Odpisał mi: "w takim wypadku nalezaloby zmienic manetke na taka z MFA i caly licznik". Później się dowiedziałem, że muszę mieć licznik FIS. Ten facet z kolei twierdzi, że oba powyższe liczniki są takie same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj ten wątek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/

licznika nie zmieniasz tylko manetka i odblokowanie kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego moim zdaniem ten licznik który posiadasz nie różni się niczym od tego: KOMPUTER PEŁNY FIS DO AUDI A4 B6/B7/B8 A6 C6 (3942047864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo też nie jest kolorowy dopiero ten:Licznik Audi VW A4 B6 B7 kolor kolorowy FIS DIS (3927904075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. się różni tym że jest kolorowy wyświetlacz i o wiele lepiej wygląda w aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam pytanie w trochę innym stylu:

u siebie mam licznik: http://imageshack.com/a/img513/8274/ply0.png. Kiedy zamknę drzwi widzę tylko temperaturę na zewnątrz oraz wartość w km (czyli ile km przejadę na paliwie, które posiadam w baku). Pytanie brzmi: czy jeśli odblokuję FIS to będzie to wyglądało tak: KOMPUTER PEŁNY FIS DO AUDI A4 B6/B7/B8 A6 C6 (3942047864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z wątkiem który polecają Miroo oraz wrclaguna i wszystko stanie się jasne :-)

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko tamten wątek ma 51 stron. Nie mam czasu, żeby aż tyle nad tym siedzieć i czytać każdą wypowiedź. Po prostu mnie interesuje czy są jakieś róźnice w licznikach, do których podałem linki. Nic mi nie powie ten wątek o którym kilka osób już wspomniało, bo się na tym kompletnie nie znam...

w tym wątku nie jest napisane:

1. co to jest FIS zablokowany

2. co to jest FIS odblokowany i czym się różni od zablokowanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem kolegi, to brak manetki do sterowania odblokowanym FISem. Co z tego że odblokuje FIS, jak nie będzie mógł nim sterować. Licznik, to jeden element systemu, drugim niezbędnym jest manetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza a do tego wszystkiego potrzebny jest spec co to ogarnie i zestroi. Dlatego udaj się do odpowiedniego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...