Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co może i potrafi RNS-D


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam info co może te radio jakie funkcje itd ale niestety slaby ze mnie archeolog i nic nie moge znaleść a wujek google chyba jest na mnie ob rażony ;/ dlatego zakładam temat... z prosba jesli ktoś ma takie radio albo ogarnia temat niech by mi podpowiedział co może te radio. czy ma bt czy podłaczyć można tel itd... jak można to rozbudować, czy odtwarzac moze filmy jak ogarnac zeby odbierała telewizja o ile sie da w ogole... itd itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bt brak do oglądania tv potrzebny tuner tv tam też można podpiąć kamerke cofania co d odtwarzania filmów musisz zakupić interfejs multimedialny i tam podpinasz np: dvd, kamere cofania, mp3 można dkupić tunert tv cyfrowy i odbiór tv jest możliwy. W slocie na cd czytane są tylko mapy muzyki tam nie odsłuchasz. Jeśli bedziesz chciał kupić szukaj wersji dx tam można wgrac pl menu i są polskie mapy wersja non dx to tylko radio ze sporym lcd :wink:

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

tu masz filmik z fonem ale oczywiście bez adaptera multimedialnego nie wiele zdziałasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedać i kasę zamiast w adaptery to w rnse wrzucić.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt rns-e to 1200 minimum rns-d mżna dostać za 300 zł , a i tak do wszystkiego potzrebny adapter multimedialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem od arturoo za 400 z polskim menu i mapami plus adaptwr usb i na karty sd

Jaki koszt tych modulow o ktorych pisaliscie wyzej zeby te tv podlaczyc kamerke itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gdzies spis nr seryjnych które to dx ,a któe non dx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gdzies spis nr seryjnych które to dx ,a któe non dx

czyli rozpoznać można tylko po numerze seryjnym ? jeśli jest non- DX to nie zmienimy języka ? bo niewiem czy kupować spolszczenie w ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

non dx nie zmienisz języka pl ani map pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loool ponad 300 zl :o i to potrzebne zeby byla tv kamera cofania i filmy? A jak tylko sama kamere cofania tontez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do kamery też ,można trafić okazje przed momentem widziałem za 270 zł jak chcesz mogę spytać kumpla może nie będzie wiele chciał bo sprzedał auto ,a interfejs mu został. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rnsd nie kożysta z cana? czy te radio nie bedzie wyświetlać jakich kolwiek informacji na FISie? do czego służy tuner TMC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-d wyświetla info na fis właśnie canem. Traffic Message Channel czyli informacje na bieżąco o korkach i tego typu informacjach. Starsze modele szły po ena,clock,data.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC nie działa w Polsce. Moduł TMC w RNS-D jest potrzebny po to aby były wyświetlane info na FIS'ie. Inaczej nie ma bata na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...