Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mógłby ktoś mi powiedzieć co i jak jest nie tak ?? Ogólne problem jest taki że dość często podczas przyśpieszania około 2000rpm wpada jakby w dziurę na dosłownie sekundę i ciągnie dalej . Na kompie miałem błąd 17965 został skasowany i przez parę dni nie wyskoczył mimo że auto cały czas jeździło i problem występował .

Log (0 - 000)

Log (1 - 008)

Log (2 - 003)

Log (3 - 011,011)

Log (4 - 023)

Log (5 - 001)

Opublikowano

Ja bym zaczął od sprawdzenia turbo i wyczyszczenia geometria chociaż w logach nie widać tej dziury....

Opublikowano

a ja bym poszukal nieszczelnosci w dolocie ...

Opublikowano
a ja bym poszukal nieszczelnosci w dolocie ...

I wymienił termostat :wink:

Opublikowano
  • Autor

Termostat dzisiaj idzie do wymiany właśnie , to odrazu powiem mechanikowi niech sprawdzi mi węże od turbo do ic i od kolektora do ic czy nie ma gdzieś nieszczelności

---------- Post dopisany 12-02-2014 at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 12:36 ----------

Sprawdzony dolot i nigdzie nie ma dziur także dlaczego ciągnie tak dużo powietrza ?? Przepływka?? Mechanior mi powiedział że może być program zrobiony na kompie jakiś partacki i dlatego tak jest co wy na to ?

Opublikowano
Termostat dzisiaj idzie do wymiany właśnie , to odrazu powiem mechanikowi niech sprawdzi mi węże od turbo do ic i od kolektora do ic czy nie ma gdzieś nieszczelności

---------- Post dopisany 12-02-2014 at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 12:36 ----------

Sprawdzony dolot i nigdzie nie ma dziur także dlaczego ciągnie tak dużo powietrza ?? Przepływka?? Mechanior mi powiedział że może być program zrobiony na kompie jakiś partacki i dlatego tak jest co wy na to ?

Skoro twierdzi, że może jest zrobiony program to ja bym na Twoim miejscu zmienił tego mechanika ba jakiegos bardziej kumatego.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zrobiłem Logi bloku 4 chyba coś tutaj jest nie tak bo porównałem z Logami od 7maxx gdzie 4 blok ma ok

Log (0 - 004)

Opublikowano

Obroty to ten AVF nie ma za niskich?

Opublikowano
  • Autor

To mój 1 PD także dopiero się wdrążam . Da rade jakoś podnieść Vagiem obroty jeżeli jest taka potrzeba ?? Wgl poza dolotem w którymś coś nie domaga coś jest jeszcze nie tak . Chyba oddam auto w najbliższym czasie do pompiarza na korekty itp niech posprawdza ale do tego czasu chcę coś sam zdiagnozować . Jutro podczyszczę przepływkę może coś mi to da .

Znalazłem sposób jak się podnosi się obroty silnika . Jakie powinny być prawidłowe oboroty dla AVF ?

Opublikowano

A sprawdzaliście jak pracuje geometria? czy nie zacina się?

Po logach widać ze masz serie 130PS chyab ze masz boxa...

Opublikowano
  • Autor
A sprawdzaliście jak pracuje geometria? czy nie zacina się?

Geometria jest OK sztanga chodzi równo i się podnosi bez problemów , do tego brak błędów w silniku w tryb awaryjny nie wpada .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.