Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po konsultacji za znajomym potwierdzil ze jest znaczaca roznica w poziomie dywanu od podstopnicy w kierunku gazu...nie wiem po co to to....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i po krótkim czasie przestoju wpadły kolejne modziki :wink:

wewnętrzne lusterko fotochrom z kompasem

1558456_854915531191691_925542807_n.jpg

czujnik zmierzchu i deszczu + przełącznik świateł

1797411_854915957858315_1477842892_n.jpg

COMING LEAVING HOME

149047_854916061191638_1704705152_n.jpg

1977256_854916291191615_1912408747_n.jpg

Opublikowano
:thumbup1: kupiłeś golasa to teraz ładuj kasa :decayed:
Opublikowano
:thumbup1: kupiłeś golasa to teraz ładuj kasa :decayed:

Historia zatoczyła koło :grin:

Opublikowano
:thumbup1: kupiłeś golasa to teraz ładuj kasa :decayed:

Historia zatoczyła koło :grin:

:glupek2:

Opublikowano
:thumbup1: kupiłeś golasa to teraz ładuj kasa :decayed:

Historia zatoczyła koło :grin:

hehe dokładnie Mariusz skończy tak jak Andrzej czyli nigdy nie będzie dość ulepszania golasa :tonguemad:

Opublikowano
  • Autor

jaki mistrz taki uczeń :polew::polew::polew::polew: czyli głupota nie zna granic :grin::grin::grin:

ciągle to powtarzam że znajomość z Andrzejem się żle skończy bo to zmierza w złym kierunku czyli do oczyszczenia konta :facepalm::grin::grin::grin::grin:

ale co zrobić zabawa musi być

Opublikowano
jaki mistrz taki uczeń :polew::polew::polew::polew: czyli głupota nie zna granic :grin::grin::grin:

ciągle to powtarzam że znajomość z Andrzejem się żle skończy bo to zmierza w złym kierunku czyli do oczyszczenia konta :facepalm::grin::grin::grin::grin:

ale co zrobić zabawa musi być

:polew::polew::polew::polew: a to moja wina że ty taki podatny jesteś :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: kupiłeś golasa to teraz ładuj kasa :decayed:

Historia zatoczyła koło :grin:

hehe dokładnie Mariusz skończy tak jak Andrzej czyli nigdy nie będzie dość ulepszania golasa :tonguemad:

i tego się Maniek boję :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

sobotni wieczór Andrzej z lutownicą i zadaje mu pytanie :

- Andrzej ty na pewno wiesz co robisz i to będzie działać ?

i w tym momencie z auta wyłania się i odp

- jo cie bardzo lubia ale prosza cie nie wkur..ej mie !!!

jak jo to robia to to bydzie lepsze niż zrobili to w fabryce

po 5 min i gdy wpadł w samozachwyt padają słowa :

- już wiym kaj byda robił jak puda na pyndzyjo

- kaj ???

- w ASO to byda rozkłodoł i montowoł

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:i jak tego chopka nie lubić :wink::grin::grin::grin:

Opublikowano

Puścił by ich z torbami....każda wizyta...nawet z pierdułką...typu wymiana żarówki .....to by sie kończyła na ....

......rozbieranie auta do gołej podłogi i odkurzanie :kox:

Opublikowano

jak się podoba brak wajchy ręcznego?

Opublikowano
  • Autor
jak się podoba brak wajchy ręcznego?

jeździłem już autami które nie miały wajchy więc nie jest to nowość. spokojnie można się do tego przyzwyczaić :wink:

osobiście nie odczuwam różnicy miedzy tradycyjnym a pneumatycznym

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Puścił by ich z torbami....każda wizyta...nawet z pierdułką...typu wymiana żarówki .....to by sie kończyła na ....

......rozbieranie auta do gołej podłogi i odkurzanie :kox:

taki bonus :grin:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Graty MODA :kox:

dzięki

Grzesiu Andrzej Cie jeszcze kilka razy odwiedzi i okaże się że będzie dla Ciebie konkurencją :wink:

dobra robota z jego stołkami :kox:

Opublikowano

Grzesiu Andrzej Cie jeszcze kilka razy odwiedzi i okaże się że będzie dla Ciebie konkurencją :wink:

...

Main....Ty zejdź ze słońca :decayed: .....bo se krzywdę zrobisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu Andrzej Cie jeszcze kilka razy odwiedzi i okaże się że będzie dla Ciebie konkurencją :wink:

...

Main....Ty zejdź ze słońca :decayed: .....bo se krzywdę zrobisz :decayed:

wiem Arturoo trochę mnie poniosło :facepalm: troszke jak gówniarza i obiecuje Ci że postaram się poprawić

ale p-poż ma coś co bym bardzo mile widział u siebie i muszę mu tak słodzić

Opublikowano

Main co ty bierzesz :eusathink: musi to mieć dobre działanie ,że ci się tak w deklu po przewracało :grin::grin::polew::decayed:

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Grzesiu Andrzej Cie jeszcze kilka razy odwiedzi i okaże się że będzie dla Ciebie konkurencją :wink:

...

Main....Ty zejdź ze słońca :decayed: .....bo se krzywdę zrobisz :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Aleś go sprostował :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Main co ty bierzesz :eusathink: musi to mieć dobre działanie ,że ci się tak w deklu po przewracało :grin::grin::polew::decayed:

za dużo i zbyt często z Tobą przebywam :doh::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

2a14643a7c197ff0c76fae7a54b.jpg Uploaded with fotem.pl

:naughty::naughty: Spotkanie FanTSI77 i srb38vx a Ty zaiwaniaj na grubie :facepalm::facepalm::grin::grin::grin::grin::wink::wink::wink:

Opublikowano

byście chociaż knajpe zmienili :whistling:

Opublikowano
byście chociaż knajpe zmienili :whistling:

Nie da rady, jemy, gadamy i najważniejsze auta widzimy :decayed::decayed::wink::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.