Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...


SPYDER007

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ci mocne światło i tak w nocy na nich nie będziesz jeżdził ja dałem 30 dychy i jest lux ...Poco wydawać tyle kasy ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam moduł DRL dzięki któremu mamy światła do jazdy dziennej przy wykorzystaniu świateł drogowych (można podłączyć pod ori halogen). Światła oczywiście automatycznie się włączają a zakres regulacji mocy światła pozwala je ustawić pod siebie.

Ceny na alldrogo od 45zł w górę. Ewentualnie żarówka h7 na ledach i odpowiednia instalka ale to tylko pod bi-xenon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co marnować kasę i robić sobie problemy ...

Jakie problemy? Nieraz mijałem mundurowych i kontrole też miałem i nikt nic nie mówił na to.

Z takim podejściem najlepiej sprzedać auto to odpadną opłaty, naprawy i ryzyko wypadku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz lampki z homologacją i nie trzęsiesz się przed mundurkiem ... Kolego ..

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

I jak coś napiszesz to przeczytaj mój post wyżej ..!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że auto masz serie bo wszystko illegal. A ja będę miał inny rozmiar koła niż przewidział producent, chińskie hidy bez samopoziomu i sprysków, nie mam kata, wszystkie szyby przyciemnię na wiosnę, z wydechem też się coś pokombinuje i jest spoko. Ale może ja jestem jakiś dziwny bo lubię to auto i przyjemność jaką daje jazda. Reguły są po to żeby je łamać, przepisy można naginać. A za DRL w długich o ile się któryś misiu kolorowy kapnie, do paki nikt nie trafi :wink: (z tego co zauważyłem to octavia I ma chyba krótkie podobnie jak DRL na poliftowych VALEO). Dzięki drl oszczędzam palniki, alternator, akumulator, żarówki i paliwo.

Każdy robi auto jak mu się podoba, nie twierdzę uparcie, że seria jest zła. Ale to nie zabytek czy nowe auto, że szkoda coś w nim grzebać, ot takie zwykłe wozidupsko za parę złociszy którego na zachodzie już nikt nie chce.

Czasy się zmieniły, nie każdy "trzęsie się przed mundurkiem" zwłaszcza z tak gównianego powodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię ale chodziło mi o to że ja dałem 30 dychy i też świecą nieżle ... Też mam ksenon ori ..

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

A kolega chce wydać 250 złocisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chyba że, w takim razie ja nie skumałem :decayed:

Fakt 250 to o wiele za dużo jak na takie cuś.

Jurek 30, jak masz ori to nie myślałeś nad bixem? (u mnie na pewno zawita tylko na razie mam inne priorytety) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, miałem kiedyś Paska z 92 r 2,8 vr6 i za dużo kasy zainwestowałem w tą niunię, nikt za to nie zapłaci i już mi trochę ochota przeszła na tuning .Dlatego już kupiłem małą pszczółkę na dużym wypasie i na razie mi już starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś może czy są na rynku światła z homologacją na dzienne i przeciwmgielne ?-, bo chciałbym wymienić orginalne halogeny na okrągłe dzienne ( ale z drugiej strony szkoda mi trochu tych przeciwmgielnych) widzę ,że są z homologacją na dzienne i pozycyjne- np. Światła DZIENNE LED OKRĄGŁE 7cm NSSC 510L RINGI ! (3944114559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś może czy są na rynku światła z homologacją na dzienne i przeciwmgielne ?-, bo chciałbym wymienić orginalne halogeny na okrągłe dzienne ( ale z drugiej strony szkoda mi trochu tych przeciwmgielnych) widzę ,że są z homologacją na dzienne i pozycyjne- np. Światła DZIENNE LED OKRĄGŁE 7cm NSSC 510L RINGI ! (3944114559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -,

też się nad tym zastanawiam ... zakupiłeś już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakupiłem bo funkcja świateł pozycyjnych w tych halogenach wydaje mi się zbędna...-, wolałbym aby te ringi spełniały funkcję dziennych a w środku zamiast tych diód była żarówka spełniająca rolę- chociażby przeciwmgielnych-, :whistling: tak czy siak chyba mam za duże wymagania:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakupiłem bo funkcja świateł pozycyjnych w tych halogenach wydaje mi się zbędna...-, wolałbym aby te ringi spełniały funkcję dziennych a w środku zamiast tych diód była żarówka spełniająca rolę- chociażby przeciwmgielnych-, :whistling: tak czy siak chyba mam za duże wymagania:grin:

Są też takie o których piszesz na rynku, tyle że cena ok. 700pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy...700? Chyba ocipieli-... do 350 moglbym jeszcze dać:whistling: a gdzie dokladnie kolego widziałeś takie halogeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizyta o gwertego, bixenon i instalacja pod DRL zamiast długich, byle żarówka ledowa, a odbłysnik długich juz swoje zrobi i jeżdzicie bez jakichkolwiek problemów, a jak marnować hajs na beznajdziene paski ledowe w kratki zderzaków zamierzacie to lepiej tą kase wydajcie na dooooobrego łiskacza i komplet nowych żarówek:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...