Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podświetlane klamki zewnetrzne


treczKu

Rekomendowane odpowiedzi

Ok,szukałem u Ciebie w wątku i powiem Ci że ładne to Twoje b5 :wink: na fotki czekam, pewnie nie tylko ja więc nie zapomnij :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,szukałem u Ciebie w wątku i powiem Ci że ładne to Twoje b5 :wink: na fotki czekam, pewnie nie tylko ja więc nie zapomnij :decayed:

Zrobie co w mojej mocy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę sobie w lusterkach wyrezać światełko z podsufitki bo nie mam CLH. Też bym się bał o to że będzie troszkę jak pod remizą - ledy - światełka - choinka zapachowa i wycieraczki w chromie :facepalm: Trzeba to zrobić ze smakiem, dać jakiś słaby ten led w klamce żeby się nie świecił tak ostro jak w BMW na zdjęciu - dla mnie to za mocno. Jakieś delikatne światło :kox:

Też uważam ,że lekka poświata wyglądałaby o wiele lepiej niż mocne ledy...,ale jak ktoś chce robić choinke z auta to jego sprawa...a tak marginesie niewiem co za problem znalezć klamke:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak tu koledzy wyzej pisali, własnie chodziło mi o taką delikatną poświate a nie jakiś mocny led, ktory ładuje ze az w oczy razi:facepalm:

takze chyba sie za takie cos zabiore:) pojedynczą sztuke wrzucic w klamke i myśle ze byłoby oki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,szukałem u Ciebie w wątku i powiem Ci że ładne to Twoje b5 :wink: na fotki czekam, pewnie nie tylko ja więc nie zapomnij :decayed:

piotrek a jak lukales na moj watek to tam nie ma przypadkiem mini relacji z modzenia klamek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałem - może źle patrzyłem :grin: Jak jest to daj znać która strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałem - może źle patrzyłem :grin: Jak jest to daj znać która strona.

Nie chce sie profilu obczajic oj oj... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki by to nie był led to i tak trzeba dac do niego rezystor....a tu już jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuze pole do popisu jeśli chodzi o ilości i jakość swiatła.. trzeba zrobić cos na zasadzie ori lampki ambient która świeci słabo dopiero jak zmienisz rezystor daje jakies światło :hi:

Fajny mod!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym napięcie zabrać z podświetlenia w drzwiach? Tyko nie wiem czy światełko się świeci w drzwiach jak otwieram auto z centralnego zamka Zależy mi na tym żeby mi podświetlało tak jak w środku, otwieram auto z c.zamka i mi podświetla lusterka i klamki. Najbezpieczniej to chyba byłoby wszystko wziąć z podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone klamki poswietlane na zewnatrz i w srodku :) na zewnatrz mam w kazdej klamce 4 diody :) nic nie wystaje palcami sie nie zachaczy efekt za***isty. jeszcze mam tak zrobione ze moge je zaplalic kiedy chce mam przelacznik a normalnie mam ze jak otwieram drzwi czy otwieram samochod to one sie zapalaja :) jak gdzies jade i w czasie jazdy nieraz zapale to ludzie dziwią ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone klamki poswietlane na zewnatrz i w srodku :) na zewnatrz mam w kazdej klamce 4 diody :) nic nie wystaje palcami sie nie zachaczy efekt za***isty. jeszcze mam tak zrobione ze moge je zaplalic kiedy chce mam przelacznik a normalnie mam ze jak otwieram drzwi czy otwieram samochod to one sie zapalaja :) jak gdzies jade i w czasie jazdy nieraz zapale to ludzie dziwią ładnie :D

W czasie jazdy zapalasz??????!!!!!

Poka zdjecia jak sie swieca te 4 diody jak mam 1tylko i jest w sam raz a 4 diody? I jak zamontowane? Klejone do wnetrza klamki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. a co to przeszkadza ze w czasie jazdy nieraz mam zapalone? klamka jest wyjmowana i nawiercane 4 otwory i diody sa w tych otworach zeby nie zachaczac ich palcami mialem w takim silikonie je zalane ale to sztywne sie zrobilo i padły mi w 1 klamce teraz kumpel bd mi to poprawial zeby było w jakimś żelu żeby to pracowało cały czas. za to mam 4 diody bo one sa schowane to jak by 1 byla to by wcale nie bylo tego widac zdjecia moge dac wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz swiecace klamki w czasie jazdy ;) no jak kto lubi.

Ja mam 1diode wcisnieta od wewnetrz.str.klamki i nic nie kleilem. Wziolem takie wiertlo by dioda wlazla z lekkim oporem i zawsze ew.gdy sie spsuje wystarczy mocno ja wciskac by chciala wyjsc(dlatego nie kleilem)

Czekam na zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam je zalane sylikonem takim a teraz bd przerabial na zel zeby bylo elastyczne zeby wilgoc tam sie nie dostala zrobi sie ciemno to pykne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz swiecace klamki w czasie jazdy ;) no jak kto lubi.

heh-, +1 do lansu, tak jak świecące spryskiwacze :decayed: wg. mnie jedna dioda która robi delikatną poświatę wygląda o.k- ale po co robić z auta jeżdżącą choinkę to niewiem :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz swiecace klamki w czasie jazdy ;) no jak kto lubi.

heh-, +1 do lansu, tak jak świecące spryskiwacze :decayed: wg. mnie jedna dioda która robi delikatną poświatę wygląda o.k- ale po co robić z auta jeżdżącą choinkę to niewiem :whistling:

Jak kto lubi.pas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to sobie założ jedną ale tym sposobem co ja mam to 1 dioda to tak jak by jej nie było.. mi się tak podoba tobie nie musi a zreszta nie mam tak na stałe a poza tym nie muszę Ci się tłumaczyć :)

jakość może nie najlepsza na żywo wgl inaczej wygląda :)

DSC_0688.jpg

DSC_0689.jpg

DSC_0690.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...