Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do sterownika drzwi było podpięte podświetlenie w lusterkach Hohe pomieszał mody :)

Nic nie pomieszał. :)

Ja mam tak podpięte klamki, nie mam składanych luster, więc bangla aż miło.

No właśnie, jest w końcu miejsce w samych modułach żeby je podłączyć? :)

Nie bardzo. Ja ciągnąłem przewody z przednich drzwi do tylnych.

Opublikowano

Ok, czyli w modułach w przednich drzwi można się wpiąć - ale klamki nie będą się świecić jeśli będą złożone lusterka?

Opublikowano

Tak jakby.

Opublikowano

No właśnie, jest w końcu miejsce w samych modułach żeby je podłączyć? :)

przednie napewno tak tylnie własnie nie wiem...

ammm

niby znalazłem moduły 794/795 C i D maja te pierdzielone kwadraciki w poł przemalowane a niby te obsługuja wsio :D

wiec jakby w sumie.. tylko znów CP a pewności nie ma czy mam racje :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Te moduły nie mają CP?

Opublikowano

hmm moim zdaniem maja ale jesli nie to bajera :D

Opublikowano

Nie mają.

Tylko nie zapomnij skopiować starego kodowania.

Edytowane przez andy-vip

Opublikowano

no to pięknie teraz tylko ustalic w które piny sie wpiac :D

Opublikowano

No właśnie, jest w końcu miejsce w samych modułach żeby je podłączyć? :)

przednie napewno tak tylnie własnie nie wiem...

ammm

niby znalazłem moduły 794/795 C i D maja te pierdzielone kwadraciki w poł przemalowane a niby te obsługuja wsio :D

wiec jakby w sumie.. tylko znów CP a pewności nie ma czy mam racje :D

CP nie mają, a po co chcesz zmieniać?

Pytam, bo w B8 nie było podświetlanych klamek zewnętrznych, więc nie sądzę, że znajdziesz tam piny do tego. Jeśli po to chcesz zmieniać.

Opublikowano

Tia tylko skoro tak to czemu przednie maja piny zeby podlaczyc :P a seryjnie tez nie bylo przeca klampki leca od a6 ;)

No walsnie nie wiem czy tylnie taka opcje maja ale idac na logikie niby modulu z pol zamalowanym kwadracikiem maja taka opcje a wtedy nie musialbym ciagnac kabli przez to zyebawsze przejscie miedzy drzwiami a szafa :)

Opublikowano

Przednie też nie mają. Można podłączyć, i ja tak mam, w miejsce podświetlenia w lusterku.

Opublikowano

Aaaa to z tad te dwa piny no moge nie pamietac bo opis czytalem jakis rok temu ale teraz wracam po malu hmmm czyli cholerka trzeba bedzie kable ciagnac jednak :( kurtka wodna :)

Opublikowano

Po jednym kabelku z każdej strony i niewiele rozbierania, pomijam drzwi.

Opublikowano

nie no wiem wiem ale jak juz miałbymrobic to na kostce i pinach w przejsciu na słupku ;)

no nic trza bedzie pomyslec :D

ps a tak swoja droga to te kwadraciki przemalowane w połowie to mi sei z modem podswietlenia kieszeni w boczkach pokitrasiło :D :D :D

ps moze tam moduły tył z końcaówa C i kwadracikami w poł pokolorowane maja znaczenie co ?? :D

Opublikowano

Ludzie ale po co Wy kombinujecie z tymi modułami to tyle samo roboty jak podłączyć wedle schematu mar-m1 i działa idealnie i ze złożonymi lustrami. Sami sobie problemów wyszukujecie



ps a tak swoja droga to te kwadraciki przemalowane w połowie to mi sei z modem podswietlenia kieszeni w boczkach pokitrasiło

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Sterowniki z pełnymi kwadratami były do obsługi składanych luster, te z nie pełnymi kwardatami nie mają pinów tam gdzie trzeba

Opublikowano

eeee no ja mam z końcówka B z przodu i mam nie zamalowane .. tylko w połowie i mam składane lusterka :D

mówisz zrobić jak mar-m1 hmmmm :D jutro przesledze watek jeszcze raz :D

Opublikowano

eeee no ja mam z końcówka B z przodu i mam nie zamalowane .. tylko w połowie i mam składane lusterka

A to ciekawe :kox: to teraz już sam nie wiem,

Opublikowano

kuźwa ja to mam pecha muszę jednakowoż Cie przeprosic :D

znów mi się pokitrasiło :D z końcówką B ma zamalowane :D hehe :D

$_57.JPG

Opublikowano

A widzisz czyli z moją głową jeszcze nie jest tak źle :decayed: chociaz ja kupując sterowniki patrzyłem czy maja odpowiednie piny nie koniecznie sugerując się kwadracikami.

Kiedyś kupiłem sterownik do 8 kanałów PDC z liteką F bodajże a po podpięciu VCDS okazało się że został przeprogramowany i ma inną literkę na końcu więc wcale bym się nie zdziwił jakby sterowniki drzwi miały czasem podobny motyw, no ale jak nie patrzeć jak nie ma pinów to nie pojedzie

Opublikowano

No to było więcej jak pewne że TY masz racje dlatego zaczęło mnie to nurtować i sprawdziłem :D

mistrz światła może być tylko jeden :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.