Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nietypowa prozba o wycene auta :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://plus.google.com/photos/117532241279533967498/albums/5960527506653812625?banner=pwa - zdjecia

dodam tylko ze serwis prowadzony do 2011 roku przy przebiegu 125 tys.

auto w 100 % w oryginalne. 2.0 ALT benzyna

zadbane, czyste w środku.

w serwisie przy 125 tys, wymieniono

tarcze hamulcowe + klocki

kompletny rozrząd

wszystkie filtry

swiece + przewody i jakies tam jeszcze pierdoly.

auto ma teraz 155 tysiecy przebiegu.

serwis sprawdzony w ASO i sie wszystko zgadza. wiec raczej przebieg original.

moje pytanie jest takie , jaka cena za to auto jest dobra waszym zdaniem?

Opublikowano

Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r.

Z 15kzł można by dać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dodam ze 1 wlasciel byl ja jestem 2 .

Opublikowano
Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r.

Z 15kzł można by dać :decayed:

:facepalm:

Opublikowano

Max16 tysięcy

Opublikowano

Handlarze zaniżają teraz strasznie ceny wiec nikt nie da za ten samochód wiecej niż 16 tys

Opublikowano

A w zakupie kontrolowanym jak ktos patrzy na b6 za 15 tys to każdy odradza, od razu ulep a tu b6, bardziej pewna niż u mirka handlarza za 15 koła?

Opublikowano

2,0 ALT to ten silnik który spala dużo oleju ?

Opublikowano

No ale w zakupie kontrolowanym zazwyczaj mowa o bex+ quatro i jeszcze w sline badz tdi na wypasie a tutaj goły ALT. A tak poza tym jesli dany kowalski jedzie z sąsiadem i szwagrem po samochód to nie kupuje np alt za 20 tys tylko tego za 15. I dlatego bedzie bardzo ciezko sprzedac ten samochod powyzej 17 tys

Opublikowano
Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r.

Z 15kzł można by dać :decayed:

:facepalm:

Ile spodziewasz się dostać za swojego ? :naughty:

Opublikowano
Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r.

Z 15kzł można by dać :decayed:

:facepalm:

Ile spodziewasz się dostać za swojego ? :naughty:

Mój "trochę" odbiega od tego egzemplarza. Miałem rok temu kupca za równe 20k ale się rozmyśliłem. Na zimowym felunku. Sam RNS-E podnosi wartość o 1k

Opublikowano
Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r.

Z 15kzł można by dać :decayed:

:facepalm:

Ile spodziewasz się dostać za swojego ? :naughty:

Mój "trochę" odbiega od tego egzemplarza. Miałem rok temu kupca za równe 20k ale się rozmyśliłem. Na zimowym felunku. Sam RNS-E podnosi wartość o 1k

a jak go wyciągniesz i pogonisz osobno to nawet 1k + ;)

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

za tego ALT możesz wołać 16-17k

Opublikowano
Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r.

Z 15kzł można by dać :decayed:

:facepalm:

Wiem, niestety to boli, ale żadne facepalm'y tu nie pomogą. Za gołego aleteka więcej nie wyciągnie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widząc te perełki z alledrogo za 17 tysiecy:facepalm: wystawiam swojego za 18... dzieki wszystkim za ocene.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.