Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będę szukał 1BE takiego które sprzedałem :facepalm: .. już mam dość eksperymentowania .. :facepalm:

K..mać .. zawsze miałem pecha jak coś robiłem z zawieszeniem... na gwincie będzie zdecydowanie za twardo więc ten temat odpuszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kolego nie mam szczescia.Przed eibachem inne zalozylem to jezdzic sie nie dało.Jeszcze jak ktos sam zakłada springi to ok,a umnie 200zł za załozenie i 3 dni pozniej demontaż to juz taniej policzyli 150zł:decayed:

Nie dość że nie było pozytywmego efektów to jeszcze koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEA ogarnij... wez na spokojnie poszukaj, poczytaj i bedzie odpowiednio obnizony.

Bo to co za przyjemność z jazdy jak wchodzi Pięść miedzy koło a nadkole:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chcesz sam przód sprzedać? mogę spokojnie poczekać nawet do kwietnia:wink: chyba, że znalazłbyś springi od avanta do siebie to ja wziąłbym tył od avanta i przód od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bede sprzedawać jak znajde coś innego to tylko komplet bo co pozniej zrobie z tyłem.. Generalnie co za różnica z tyłem avant czy sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny będą na sprzedaż w całości. Ja póki co zakładam 1BE i bede się później martwił co zrobić, może jakiś gwint sie trafi albo coś innego optymalnego.

Tak obinżają 2,4 V6 (zdjęcie forumowego kolegi zapożyczone - sprezyny takie jak moje) - koło 17"

DSCN5265.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie mam takie numery: VA 1532001, HA 1531002 to jest V-ka i stoi jak trzeba, a amortyzatory MTS więc tyłem można zawsze co nieco podregulować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po dwóch latach zaczęło mnie znowu kusić niższe zawieszenie.

Po wcześniejszych problemach ze sprężynami Eibach wolę się Was wcześniej doradzić bo już sam nie wiem co sądzić przeglądając strone EIbacha

Oznaczenia od sprzedającego:

Przód:

KBA90499
EW1531002HA
QT1531
Tył
KBA90492
EW1532001VA
QW1531
Zagra to w 1.8T moim ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...