Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Eibachy -30mm ... dalej koza....


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

tył też nie siedzi jak powinien na tych springach. to teraz tylko szukać na zamianę springi pod twoja budę

Niżej powinien siedziec?? Nacisk osi tył jego jak i moj jest taki sam w zestawach i u mnie siedzi tak jak u Niego.Chyba ze zestawy są zle dobrane do A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jesli nr się zgadza to widocznie kwestia jakości foto hmm jak miałem -30 to był tył optycznie niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tego nie rozumiem bo ta wersja co ja kupilem niby miala byc do wersji bez klimy.. czyli teoretycznie jesli moj ma klime odrazu jest wiecej kg i powinien ciut nizej siąść

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Damian... taką mialem nadzieje że podobnie będzie u mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images65.fotosik.pl/651/93db15cbde3137femed.jpg

koło tył 245/40/18

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Jednym słowem jest nie tak jak powinno byc.Szkoda ze pudełka nie masz bo napewno mogłbys zareklamowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be poszlo do chlopaka od nas z forum, poprosze go zeby mi odesłał pudełko na moj koszt..mogłem je w sumie do siebie włożyc i byłby spokój.. :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Pudełko uda się odzyskać.. tylko co mi po tym skoro są już one zamontowane i 3 tyg po odbiorze..

Ułożyć raczej się nie ułozy bo brakuje 2-3cm do tego aby było ok ... :angry:

ehh...

Macie jakąś rade co zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego się spodziewałes po spręzynach nizszych o 10mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli .. co Ty pier**lisz.. wcześniej mialem 1ba z przodu.. a nie 1BE

A spodziewalem się tego co pokazali koledzy na zdjęciach strone wcześniej...

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

wQrw mnie bierze straszny po prostu....

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

Zdj_cie0264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj je i tyle, stracisz mniej, a chetny na forum sie znajdzie na takie springi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to do V-ki to mozemy ponegocjowac :wink: szukam do siebie sprezyn -30

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

tylko ze według numeru to jest "EIBACH Pro-Kit AUDI A 4 (B5) Limousine / Sedan 1.6 wszystkie, 1.8, 1.8 T bez automatu, bez klimatyzacji 11.94 - 11.00 995 kg/970 kg E1531-140 30 mm/30 mm"

może pudełko było inne a springi inne? na sprężynach masz jakieś numery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg którego numeru??

VA 1541001 - przód wychodzi V6

Parts catalogue

HA 1531002 - tył natomiast tutaj do sedana, ale znalazłem też info, że do kombi...

Parts catalogue

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

a rzeczywiście...

po numerze E1531-140 pokazuje sedan 1.8...

ładny bałagan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny sportowe EIBACH AUDI A4 1.8T FWD OKAZJA! (3889641504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to Twoja aukcja? :decayed:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Dzwoniłem do ludzi z eibach.pl, koleś powiedział, że VA 1541001 (przód) faktycznie jest do V-ki, do 1.8 powinien być VA 1532001 czy jakoś tak.

Tył natomiast jest do sedana :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, dzwoniłeś do gościa od którego kupiłeś ten "komplet" ?

Podrzuć tutaj link do tego sprzedawcy, by było wiadomo kto robi takie wałki.

Co do nowych to czasami mają promocje na oficjalnej stronie eibach, tam już raczej nie będzie pomyłki, na pewno pomogą dobrać tak jak trzeba.

Tutaj jest wszystko podane, więc wystarczyło by przed zakupem sprawdzić na stronie eibach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to moja aukcja ktorą wygrałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

sprawdziłem na stronie inter cars i tam tez mi opis pasował .. że niby do 1.8T

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

moj pomysł.. znalazłem takie

SPRĘŻYNY -30 MM AUDI A4 B5 EIBACH KOMPLET 4 SZT (3909096798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

poprosze goscia o foto .. jesli rzeczywiscie siedzial na nich jak powinien to wymienie tylko przod i bede mial komplet na sprzedaż (z tym e z tylem uzywanym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne wyjscie to http://www.warsztatkubusia.pl/galerie/p/pila-do-metalu-pila-ramo_9961.jpg

aaaa tak serio to sprzedac to komus kto ma ,,V-ke''

ehh tam ciąć można tak to zrobić

e64e38230ac9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dac57dade617962med.jpg

To są moje sprezyny.Tył masz takie same oznaczenia a przód juz inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...