Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] szczuraz B5 AFN Quattro


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiony w temacie czarny pochłaniacz gnojówki kupiłem w połowie 2013 roku. Jest to następca mojej srebrnej B5 w sedanie. Z wypasu posiada tempomat, pełny FIS i kierownicę S4. Z zewnątrz zderzak i felgi S4 dodatkowo lustra w chromie i lampy poliftowe oraz fejk grill RS. Wszystkie szyby było robione w piecu. Na zimę przód wymieniłem na ori.

W ecu pchał swoje rączki compsport i wyszło z tego sporo dymu. Do braku mocy po przesiadce z 1.8T jeszcze się nie przyzwyczaiłem.

Na wiosnę planuję poprawić program, założyć gwint który już kupiłem i pomalować tylny porysowany błotnik. Dodatkowo jakaś 18` na lato i chyba kończę zabawę o ile nie wpadnie mi łapy jakaś jasna skóra albo inne graty do modyfikacji silnika. :decayed:

DSC05626.jpg

DSC05633.jpg

DSC05634.jpg

DSC05637.jpg

DSC05638.jpg

DSC05640.jpg

DSC05641.jpg

DSC05643.jpg

7294d83f98a7ca6am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zacnie się prezentuje:wink: a jaki orientacyjny koszt przyciemnienia szyb? rozumiem,że przednie boczne też przyciemnione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztów przyciemnienia nie znam bo kupiłem ją już z ciemną szybą. Przednie boczne też mam zrobione ale na zimę założyłem jasne. Może tego nie widać na zdjęciach ale są dosyć ciemne i w szare deszczowe jesienne wieczory gówno widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka wygląda fajnie i kolor czarny powodzenia w modach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest szaro czarny z palety renault. Zapomniałem napisać że miała robiony lakier po całości. :whistling:

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

wnętrze to bolączka tego audi. Zwykłe fotele naleśniki czyli bez fajerwerków. Żadnych przetarć przy przebiegu na blacie 300kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie boczne też mam zrobione ale na zimę założyłem jasne. Może tego nie widać na zdjęciach ale są dosyć ciemne i w szare deszczowe jesienne wieczory gówno widziałem.
a orientujesz się może czy na przyciemnianych piecowo - przednich bocznych można legalnie śmigać ? bo chciałem tylko 2 przednie zrobić tą metodą a reszta folią-,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz już mi pan skrobał szyby przy kontroli ale jak zobaczył że to nie folia to odpuścił. Wg przepisów musisz mieć transparentność min 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz już mi pan skrobał szyby przy kontroli ale jak zobaczył że to nie folia to odpuścił. Wg przepisów musisz mieć transparentność min 70%

Sama szyba ma już 10-15% więc musiałbyś jakąś jasną folię na to dać,efektu prawie nie widać wtedy.Też chciałem tak zrobić ale Pan z zakładu mi odradził bo to prawie nic nie zmieni a kasę trzeba bulić.Więc założyłem ciemniejszą folię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Twoją Audi widziałem pod Autoperfect jeszcze jak lakier na niej schnął :decayed:

no tak teraz przypomina mi się Twoja sygnatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...