Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:

oby nic poważnego nie dolegało

uffff cale szczescie jakis przekaznik tylko :decayed:

Czyżby przekaźnik pompy paliwa?? :whistling:

tak dokladnie od pompy paliwa:wink:

Opublikowano
:grin::grin::grin:

oby nic poważnego nie dolegało

uffff cale szczescie jakis przekaznik tylko :decayed:

Czyżby przekaźnik pompy paliwa?? :whistling:

tak dokladnie od pompy paliwa:wink:

W B6 też jet to bolączką...

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:

oby nic poważnego nie dolegało

uffff cale szczescie jakis przekaznik tylko :decayed:

Czyżby przekaźnik pompy paliwa?? :whistling:

tak dokladnie od pompy paliwa:wink:

W B6 też jet to bolączką...

hehe powiem ci ze zdziwilem sie pieknie bo wszystko dzialalo a tu d*pa i auto nie palilo

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 19:32 ----------

dzis bylem po jaska czyli teraz czekamy juz tylko na kiere :decayed:

c44c57a538345bfbm.jpg

Opublikowano

Coś tam zmodzimy z tego szaraczka:wink:

Opublikowano
  • Autor
Coś tam zmodzimy z tego szaraczka:wink:

z twoja pomoca zdzialamy duzo doprowadzimy do takiego wygladu jak ty masz :wink::decayed:

Opublikowano

No to grubo mierzysz, hebe dźwigła mega poprzeczkę

Opublikowano
  • Autor
No to grubo mierzysz, hebe dźwigła mega poprzeczkę

hehe bede sie staral choc to nie bedzie oczywiscie takie proste dobrze o tym wiemy:decayed:

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 12:46 ----------

no to zaczynamy prawdziwa zabawe :decayed: dzis przy niedzieli zostal zakupiony zderzak ori tyl do RS3 :banan:co o tym myslicie :decayed:

57b53c763069df38m.jpg

Opublikowano
  • Autor
Jak kupiłes to zakładaj :decayed:

jutro gosc ma wyslac wiec pare dni trzeba poczekac dopytywalem czy pasuje podobno z tylem nie ma problemu jest to zsamo co a3/s3 :decayed:

no i kolejna spraqwa ja nie umiem robic takich rzeczy :D bedzie mi musial ktos pomoc:wink:

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 13:02 ----------

ludzie sa jednak niedoje... w PL :( prawy bok przesysowany jakims gwozdziem :(

Opublikowano

Pokurw..ńcy :facepalm:

Paweł a Ty to już masz wyjątkowe szczęście... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

daj spokoj to jest jakas masakra :facepalm: ale widzisz zr to jakas plaga fantowski tez ostatnio mial przypadek

Opublikowano
daj spokoj to jest jakas masakra :facepalm: ale widzisz zr to jakas plaga fantowski tez ostatnio mial przypadek

Dojechane do podkładu?

Opublikowano
  • Autor

niestety :( da sie to spolerowac czy to juz trzeba malowac?:facepalm:

Opublikowano

Pawel a nie umawiasz się znów z pania z zazdrasnym ex:grin:

makabra :facepalm:

Opublikowano

Jak do podkładu to można spróbować zaprawkować (np. nowickim) i spolerować - pogadaj z Wąskim - on się chyba bawi detailingiem :wink:

Ja mam deko nie po drodze do Ciebie :grin:

Opublikowano
  • Autor
Pawel a nie umawiasz się znów z pania z zazdrasnym ex:grin:

makabra :facepalm:

nie nie tamten dostal dobre pozdrowienia i juz go nie ma w PL to jakas inna lajza

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Jak do podkładu to można spróbować zaprawkować (np. nowickim) i spolerować - pogadaj z Wąskim - on się chyba bawi detailingiem :wink:

Ja mam deko nie po drodze do Ciebie :grin:

ale ja moge miec po drodze do ciebie jak bys mi to zrobil co ty na to?

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

efekt jakiegos pajaca

5830b0584bd7c39bm.jpg d69d07b2c7205e11m.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja bym nie chcial dorwa bo bym poszedl siedziec za bydle:facepalm:

Opublikowano

współczuję Pablo, wiem co to znaczy :facepalm: u mnie na szczęście udało się spolerować bok.. ale znaczka już nie spoleruję :grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
współczuję Pablo, wiem co to znaczy :facepalm: u mnie na szczęście udało się spolerować bok.. ale znaczka już nie spoleruję :grin::facepalm:

daj spokoj typowe buraki i tyle no coz nic nie zrobic jak bede zakladal zderzak to przy okazji pomaluje blotnik i drzwi zdjecia sie porobi ze byla rysa a nie ze zawinolem sie na drzewie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.