Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dolne listwy drzwi


MichalPoti

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy miał ktoś okazję zdejmować/zakładać dolne listwy drzwi? Zaczął pojawiać się u mnie rudy kolega. Zdjąłem listwy i teraz nie bardzo wiem jak je założyć. Na drzwiach ozstały takie gumowe mocowania. Nie mogę na to założyć listwy. Ktoś to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowałem taką listwę w drzwiach kierowcy i wystarczyło tylko zsunąć z bolców i nie było żadnego problemu. Może u ciebie faktycznie wszystkie uchwyty w listwie poszły i teraz nie trzymają:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakich uchwytach mowimy? Gumowe? One wygladaja jakby ktos to robił na klej. Moze wczesniej juz byly poobrywane i kto przykleil tę listwę na klej. Tak myślę właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje,że wrzucił ktoś zamiennik i przywalił to na kleju.

Jakbyś pourywał zaczepy byłoby widać ślady po nich, widzisz takowe?

Wrzu na forum foto tak jak kolega wyżej Ci pisał i będzie wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto Panie wrzuć i będzie wszystko jasne, co i jak tam masz nabrojone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak masz Ori listwy to schodzą one po odkręceniu dwóch śrubek i wysunięciem ich do tyłu auta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręca się 2 śrubki i przesuwa w stronę tyłka auta, tak samo się zakłada wsuwa w stronę przodu i przykręca 2 śrubki od wewnątrz drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje sie ze listwy byly juz kiedys zdejmowane i zapewne uszkodzone przy tym zostaly mocowania (te na ktore wsuwa sie listwe) Listwy zostały przyklejone na klej. Poki co jezdze z listwami trzymajacymi sie na dwoch srubkach. Czy ktos przerabial ten temat? Zastanawiam sie jak je spowrotem przykleic. Moze tasma dwustronna?

---------- Post dopisany 18-03-2014 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 17:28 ----------

Po wyczyszczeniu z resztek grubej rdzy warstw podkladow itp róg drzwi wygląda u mnie tak:

DSC_0073.jpg

DSC_0074.jpg

Jak oceniacie możliwości "uzupłenienia" drzwi matą z włokna szklanego? Czy jedyny ratunek to nowe drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup poszycie drzwi, wydatek nie duży i będzie tak jak należy. Swoją drogą nieźle ktoś rzeźbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z poszyciem bez lakierowania chyba będzie ciężko. Samo poszycie z 200 zł pewnie do tego malowanie i robota... Sporo. Chyba, że nie mówimy o tym samym. Myślałem, żeby spróbowac coś wyrzeźbić z żywicą. Może do zimy bym pojeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie znajdziesz poszycie w ładnym stanie i w kolorze. Kolega zamawiał graty w kolorze do a6 w Automix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Niestety jednak nie są w stanie tego załatwić. Czy ktoś z was bawił się zestawem naprawczym? tj. mata + zywica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest może polowa... Na każdym kroku się przekonuje ze moje audi miało bujne przeżycia w przeszłości :) Dzięki kolego za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...