Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powerbass S-6C zamiast bose

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy to zagra na tyle w drzwiach zamiast bose? Powerbass S-6C

Opublikowano

Zagrać - zagra musisz tylko wiedzieć czy radio uciągnie te głośniki czy nie braknie mu mocy. Ewentualnie zainwestować w dobry wzmacniacz. :wink:

Opublikowano
  • Autor

ale przeciez wzmacniacz bose jest w aucie pytam wlasnie pod tym kątem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

s-6c to zestaw odseparowany, a w tylnych drzwiach masz głośniki współosiowe:wink:

szukaj głośników współosiowych, albo szykuj sobie jakieś fajne miejsca pod tweetery

Opublikowano
  • Autor

a mozesz dac przyklad głosników wspólosiowych?

Opublikowano

jeżeli chcesz zostać przy powerbassach, to nie szukając daleko coś takiego

Głośniki współosiowe Powerbass S-65T

ale jak z jakością to nie wiem:wink: panuje przekonanie że żaden głośnik współosiowy nie dorówna zestawowi odseparowanemu

Opublikowano

i nie zagra lepiej nizten bose co masz aktualnie, wzmacniacz bose jest słąbiutki wiec i głośnik nie powinien być jakis zbytnio mocny, spisz sobie parametry fabrycznego głosnika i szukaj czegos pod ten deseń.

Albo kup komplet dedykowanych do B5, niektóre firmy miały zestaw dedykowanych głosników pod A4 B5

Opublikowano
  • Autor

mi zalezy tylko zeby bylo wiecej basu bo przod mi odpowiada

Opublikowano

witam,to zapodaj suba do bagaja:wink:basior murowany

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko nie chce rezygnowac z bose

Opublikowano

no tak ,moja gafa Ty w avanciku masz ori suba:hi:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

ale jak jest wedlug Ciebie slaby(wiem o co chodzi ,bo tez lubie mocne kopniecie:decayed:)to moze jest mozliwosc odciecia go od systemu a dolozyc wzmacniacz okolo 400rms i suba 10"z moca 250-350 rms i on napewno zrobi ci zadawalajacy bas:naughty:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

bo zaczales od wymiany glosnikow ,a wsumie piszesz ze przod Ci odpowiada ,to zrob tylko tyl

Opublikowano
  • Autor

no jeszcze jakby mi ktos powiedzial jak odciąc suba:)

Opublikowano

ja niestety nigdy z tym nie mialem do czynienia i nigdy tak nie przerabialem , dlatego napisalem ze "jakby byla mozliwosc "odciecia to jest opcja zmiany na nie ori.

Opublikowano

Ja osobiście planuje odołączyć tył i sub przez odlaczenie kostki przy wzmacniaczu. Przestaje grać ten pseudosub i tył. Przód i nowy subwoofer zasilam wzmacniaczem w 4 kanałach i finito:decayed: tył zostaje wyłączony

Opublikowano
  • Autor

tylko ze ja mam tez przód aktywny

Opublikowano

Do wzmacniacza idzie osobno sygnał przód i tył . Na pewno odetniesz to co potrzeba. Kwestia pokombinowania. Schematów nie mam, ale podpowiem ci ze wtyczki przy wzmaku bose są dwie

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.