Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to jest i gdzie powinno się znajdować ? Części do identyfikacji


deathcity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie i Panie, znalazłem u siebie takie otoczęści.

1. Wygląda na zaślepkę plastykową,

zag1.jpg

2. Mocowanie lub zaczep metalowy

zag2.jpg

Przepraszam za jakość tych zdjęć, ale tylko pod ręką był telefon (tak telefon, nie kalkulator). Części nigdzie nie leżały, były włożone w popielniczkę z tyłu. Może to części z fotela ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie nakierować dokładnie? Jakoś nie widziałem u siebie osłon szyn foteli. Z popielniczką popatrzę i coś wymyślę.

Otwórz tylne drzwi samochodu przy dywaniku z tylnego siedzenia masz po lewej i prawej stronie czarne metalowe szyny. Powinny być one zakończone plastikowymi osłonami na początku jak i końcu.Jeśli chodzi i blaszke to za podłokietnikiem masz popelniczkę dla pasażerów siedzących z tyłu.Właśnie to z tej popielniczki wypadła ta blaszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie nakierować dokładnie? Jakoś nie widziałem u siebie osłon szyn foteli. Z popielniczką popatrzę i coś wymyślę.

Otwórz tylne drzwi samochodu przy dywaniku z tylnego siedzenia masz po lewej i prawej stronie czarne metalowe szyny. Powinny być one zakończone plastikowymi osłonami na początku jak i końcu.Jeśli chodzi i blaszke to za podłokietnikiem masz popelniczkę dla pasażerów siedzących z tyłu.Właśnie to z tej popielniczki wypadła ta blaszka.

1. Rozumiem, że chodzi o pokrywę prowadnicy, cześć nr 24 - 4A0881087B. (występuje pod kolor wnętrza)

2. Czy cześć nr 34 to także taka osłona tylko z przodu ? - 4A0881347 (czerń satynowa)

fotel.jpg

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Czy występują jakieś osłony tych prowadnic. U mnie jakiś to dziwnie wygląda. Ta wykładzina jakaś taka postrzępiona :). Tak ma być jak na zdjęciu ? (wiadomo ,że brakuję tej osłony na końcu)

IMG_20140222_00044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma być :wink: ale na końcu brakuje Ci tego plastiku.to jest jakby stoper.żebyś podczas odsuwania siedzenia nie wyjechał nim z szyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma być :wink: ale na końcu brakuje Ci tego plastiku.to jest jakby stoper.żebyś podczas odsuwania siedzenia nie wyjechał nim z szyny.

Bez obaw. Fotel nie wyjedzie z szyny , bo z przodu trzyma go brok. Brakuje ci tej zaślepki nr 24, ale ona ma charakter bardziej wizualny niż praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma być :wink: ale na końcu brakuje Ci tego plastiku.to jest jakby stoper.żebyś podczas odsuwania siedzenia nie wyjechał nim z szyny.

Bez obaw. Fotel nie wyjedzie z szyny , bo z przodu trzyma go brok. Brakuje ci tej zaślepki nr 24, ale ona ma charakter bardziej wizualny niż praktyczny.

no tak faktycznie :thumbup1: zapomniałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...