Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kolor kabla od oswietlenia drzwi


sebamol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć który kabel w wiazce przy słupku środkowym odpowiada za włączenie oświetlenia bocznego drzwi tzn. chcę się podłączyć do niego zeby np. zapalala mi się dodatkowa lampka jak otworze drzwi. Wiem ze są schematy ale nie każdy umie je czytać... a może ktoś już to robił. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien ale czerwony z niebieskim indexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć który kabel w wiazce przy słupku środkowym odpowiada za włączenie oświetlenia bocznego drzwi tzn. chcę się podłączyć do niego zeby np. zapalala mi się dodatkowa lampka jak otworze drzwi. Wiem ze są schematy ale nie każdy umie je czytać... a może ktoś już to robił. Z góry dziękuje.

sebamol jeśli pytasz o kolor kabelka w przypadku korb to szaro/żółty (ewentualnie zielono/niebieski)

Tu sobie popatrz na rysunki: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/

Nie jestem na 100% pewien ale czerwony z niebieskim indexem.

To jest zasilanie zamka (przy korbach) lub zasilanie sterownika drzwi (przy elektryce szyb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek ale ja mam już elektryczne szyby z tyłu... czyli który to może być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to że zakładasz elektrykę szyb, ale ładne schematy z opisem kolorów kabelków.

Jeśli masz elektryczne szyby z tył, to kabelka musisz szukać od sterownika drzwi (zintegrowanego z silniczkiem szyby), bo w słupku nie idzie od lampek nic - sterownik za to odpowiada (a szefem jest moduł komfortu który łączy się ze sterownikiem drzwi przez CAN).

Kolory możesz sobie znaleźć w linku który podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie schemaciki sa dosyć czytelne, jak dla laika...:) to widzę, że bez rozbierania poszycia drzwi i ewentualnego ciągnięcia kabelka od przewodu odpowiadającego za lampkę poprzez tą gumę drzwi-słupek i do progu to się nie obejdzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie obejdzie się bez rozbierania tapicerki, jeśli potrzebujesz się do tego podpiąć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu liczyłem na to, że trochę to jest mniej skomplikowane i kable idą w wiązce w progu, ale jednak nie, bo widzę że zmieniają się w tych kostkach i sterownikach we wnętrzu drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...