Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Właśnie kupiłem VAG


Koval78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie kupiłem taki fejs:http://moto.allegro.pl/item154539769_nowosc_interfejs_vag_usb_kkl_z_kablami_obd2_piny.html( przed chwilką dosłownie) więc poczekam chyba do poniedziałku na dostawę ale nie o to chodzi.

Jaki program zainstalować na Laptopie żeby móc jak najwięcej danych odczytać ?

Trochę z obawami kupowałem ten interfejs bo jest na USB ale tylko takie złacze mam w laptopie a obawy ztąd iż słyszałem że nie wszystkie sekcje obsługuje interfejs na USB czy to prawda ?

Jak jest ktoś w klubie z Radomia lub okolic i mógłby udzielić na zywo kilku porad to chętnie podjade z Laptopem na przeszkolenie.

Pozdro

Koval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak licznik cofał fachowiec to nie sprawdzisz tego Vagiem, czy sie myle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis w książce serwisowej mam z 16-12-2003 przy przebiegu : 89190 Km

Jak kupowałem Niunię w październiku tego roku miała 124 436 i trochę mnie dziwi że przez ten czas tylko około 35000 zrobiła.

Od tamtej pory nurtuje mnie pytanie czy to oryginalny przebieg a to ważne ze wzg. na rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij VAG COM'a 409.

Przeszkolenie wstępne masz TUTAJ.

Resztę o diagnozowaniu poczytaj w artykułach TUTAJ.

Przekręconego licznika nie sprawdzisz, a rorząd powinieneś zmienić po kupnie bezapelacyjnie niezależnie jaki kit wciskał Ci sprzedawca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtej pory nurtuje mnie pytanie czy to oryginalny przebieg a to ważne ze wzg. na rozrząd.

Wymień rozrząd jak najszybciej i miej świety spokój a przebieg możesz sprawdzić w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochę z obawami kupowałem ten interfejs bo jest na USB ale tylko takie złacze mam w laptopie a obawy ztąd iż słyszałem że nie wszystkie sekcje obsługuje interfejs na USB czy to prawda ?

to bylo kupic na coma i kupic lepsza przejsciowke z usb na com i by dzialalo bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval78 napisał/a:

rochę z obawami kupowałem ten interfejs bo jest na USB ale tylko takie złacze mam w laptopie a obawy ztąd iż słyszałem że nie wszystkie sekcje obsługuje interfejs na USB czy to prawda ?

to bylo kupic na coma i kupic lepsza przejsciowke z usb na com i by dzialalo bez problemu

to chyba nie tak...przejsciowka z usb nic nie da, trzeba kupic karte pcimcia z wyjsciem na com'a (koszt kolo 300pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Murzyn, nie przesadzaj, poprawna przelotka się sprawdzi, tylko po co. Fejsy na USB działają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie sprawdzisz

sprawdzi .... ;) (oczywiscie jest jeszcze kwestia sterowniak ... jak pamietam musi byc edc15+/edc 16) czyli w Audi A4 od połowy 1999 roku razem z wprowadzeniem silnika AVG )

(choc musze sie przyznac ze sam tego nie robiłem ale byłem świadkiem takiego testu na moim aucie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jeśli mam silnik AFN a A4 jest z 03-99 to interfejs na USB nie obsłuży mi wszystkich sekcji ? Jeśli tak to jakich? Czy chodzi tylko o sprawdzenie autentycznego przebiegu ?

Pozdro i THX za wszystkie odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg malo realny jak na 3 lata i 3500. Choc nie mowie ze niemozliwy. Wiem to na moim przykladzie, kupilem A4 w Niemczech od wlasciciela salonu Audi z przebiegiem 21000 km tego roku w maju. Oczywiscie ksiazka, orginal opony itp. Ale co do Twojego mowimy tu o przypuszczeniach wiec, najlepiej wymienic rozrzad (tak dla swietego spokoju, albo jak pisal Murzyn jechac na ASO, ale nie wiem czy Ci powiedza przebieg do ostatniego przegladu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...