Skocz do zawartości
IGNOROWANY

programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5


kk71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem. Otóż do Audi A4 B5 z 99 po liftingu posiadam tylko jeden kluczyk.

Chciałbym dorobić drugi zapasowy. Jeśli chodzi o pilota to wiem jak "dopisać" nowy do centralki. Problem z immobiliserem.

Nie znam pinu, mieszkam w rejonie gdzie mogę sobie tylko grot dofrezować. Moje pytanie: jak zdobyć pin, czy bez pinu da się zaprogramować immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pinu nie bo musisz się zalogować do zegarów. Potrzebne dwa programy i dwa kable lub jeden dobry kabel i dwa softy. Dodatkowo musisz kupić nowe pestki do kluczyków bo stara się już nie przyda bo ją musisz wykasować i dodać od nowa dwie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wymieniać transponderów.

Nowy kluczyk z nie zablokowaną pestką, stary oryginalny da się przyuczyć ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie przyuczyć nowy/kolejny kluczyk "z niezablokowaną pestką" (cokolwiek to znaczy) w tym liczniku/samochodzie przy pomocy VCDSa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie przyuczyć nowy/kolejny kluczyk "z niezablokowaną pestką" (cokolwiek to znaczy) w tym liczniku/samochodzie przy pomocy VCDSa ???

tak da sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem zgodnie z tym

Audi A4 (8D) Central Locking - Ross-Tech Wiki

tyle ze w Passacie... ale cos mi nie szło.... czytaj nie moglem dodac drugiego klucza. Pomimo ze mozna nim bylo zamknąc i otworzyc samochód - nie mozna bylo odpalic.

Rozumiem ze nie zalogowałem sie PIN do licznika... ale procedura wskazuje ze to w module zamka przypisuje sie klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zwykły kabel KKL, to możesz spróbować odczytać pin za pomocą programu VAG EEPROM PROGRAMMER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem zgodnie z tym

Audi A4 (8D) Central Locking - Ross-Tech Wiki

tyle ze w Passacie... ale cos mi nie szło.... czytaj nie moglem dodac drugiego klucza. Pomimo ze mozna nim bylo zamknąc i otworzyc samochód - nie mozna bylo odpalic.

Rozumiem ze nie zalogowałem sie PIN do licznika... ale procedura wskazuje ze to w module zamka przypisuje sie klucze.

Nie rozumiem.Przeciez immo nie ma nic wspólnego z centralnym zamkiem:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli :

1. Dopasowuje pilot w module zamka

2. Dopasowuje klucz do immo wg tego Immobilizer II Key Matching (Cluster) - Ross-Tech Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli :

1. Dopasowuje pilot w module zamka

2. Dopasowuje klucz do immo wg tego Immobilizer II Key Matching (Cluster) - Ross-Tech Wiki

dokładnie tak

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...