Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI


simplus

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie, bardzo ładnie:) Jeszcze przodzik, i będzie FL. Wydech z benzyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, bardzo ładnie:) Jeszcze przodzik, i będzie FL. Wydech z benzyny?

Przodzik będzie w przyszłym roku :wink: Marzy mi się z RS4.

W tym roku wpadną jest felgi 19-tki i przyciemniane szyby.

Co do wydechu, to podobno jest z 3.0 tfsi, ale głowy nie dam bo uwierzyłem na gościowi na słowo :facepalm:

Sprzedawca był jednym z niewielu co zgodził się to "koromysło" wysłać, i co więcej sam znalazł transport który to zawiezie do Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czad, S-line x2 robi robotę. Z przesyłką wydechu 3.0 jest problem, sprzedający nie chcą się bawić w szukanie kuriera na taki gabaryt:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysl z tym homelinkiem. Tylko przy odsprzedazy kiedys tam to juz nikt inny nie wyjorzysta tego chyba ze bedzie mial brame hormana. Dobrze mysle? Ps. Ja chyba zakupie taki pilocik dwukanalowy wkladany w gniazdo zapalniczki. Fajek nie pale a rozwiazanie wygodne i estetyczne. Podobaja mi sie skladane lusterka. Musze to zrobic u siebie.

Czy fajny... kolega ma stary pilot z niebieskimi przyciskami czyli bez zmiennego kodu! czyli smiało można było rezać fabrycznego homelinka!!! Co do pilota w zapalniczkę to odradzam!! zakupiłem owy firmy hormann i nie można zamknąć popielniczki, jest o ok 3mm za długi. Ja boksowałem się z bramą ze zmiennym kodem ok 2 miechów ale sobie poraddziłem zakładająć dodatkowy moduł. i wszystko gra.
tak , gra ale ten modul zmienia kod zmienny na kod staly. Homelink wtedy dziala ale takie moduły to gratka dla zlodzieja. Ja mam jeden pilot bisecur ze zmiennym kodem do bramy i do garazu to musialbym zakladac dwa moduly i teoretycznie zlodziej podjezdza zczytuje kod i pozniej otwiera sobie bez problemu obie bramy. Wiem ze nie ma co paranoizowac ale wg mnie to jaki sens ma zakladanie modulu który znacznie pogarsza jakosc zabezpieczenia ? Rownie dobrze trzeba bylo odrazu kupic chiński napęd ze stałym kodem i tez wszystko by gralo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że faktycznie popadamy trochę w paranoje. :decayed:

Zwykły złodziej z ulicy .... nie będzie bawił się w temat jaki to kod .... tylko łomem wywali bramę.

A dobrze wiem o czym mówię, widziałem takie włamanie na monitoringu.

Panowie podjechali pod dom, jeden przeskoczył przez płot rozwiercił w 5 sekund, zamek w silniku bramy wjazdowej wjechali dostawczym, pod wadził bramę zaczepili o samochód i ją wydarli ... po prostu. :facepalm:

Jeżeli nie masz dobrych czujek ruchu .... nie będzie dla niego w zasadzie różnicy czy kodowanie jest zmienne czy stałe.

Dodatkowe pytanie .... co masz w garażu ...i czy masz przejście z niego do domu.

Jak masz tylko samochód .... jak ktoś będzie chciał .... to ma naście okazji na kradzież go(przynajmniej w moim przypadku)

Jak jest przejście z garażu do domu to, znowu kłania się temat czujek ruchu.

Więc dla mnie rodzaj kodowania .... jest zbędny. :wink:

I tak uważam że w przypadku bramy garażowej nie ma lepszej rzeczy niż inteligentnie umieszczony kontaktron z podłączeniem pod główny alarm.

Oczywiście wszystko da się ominąć ..... Tylko jak to powiedział mi kolega, policjant (z trochę większego miasta niż moje) który zajmuje się tematami kradzieży do luksusowych domów patrząc na mój .... specjaliści od tego przyjeżdżają do powierzchni powyżej 500 m2 :grin:

Ale każdy ma indywidualne podejście ... :hi:


Jest czad, S-line x2 robi robotę. Z przesyłką wydechu 3.0 jest problem, sprzedający nie chcą się bawić w szukanie kuriera na taki gabaryt:-)

Jeszcze zostały do zmiany na inne końcówki wydechów.

Faktycznie te są troszkę za małe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja tez uwazam ze po takie b8 to raczej nikt by se trudu nie zadawał zeby takie spektakularne kradzieze robic ale jednak zawsze to ograniczenie ryzyka. Wiadomo ze wiekszosc pospilitych zlodziejaszkow bedzie wolalo jezdzic za toba i bez problemu np na parkingu pod marketem bez stresu zawinąć auto niz sie bawic w pokonywanie zabezpieczen w domu. Ot to tylko taka luźna dyskusja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zmiany ... wpadł zderzak S-line z grillem od S4. :decayed:

Na razie znaczka nie zdejmuję, aczkolwiek kupiony jest s-line na to miejsce. ;)

9p28spvb.jpg

Edytowane przez simplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina

Lift nie przeszedł?:-)

Kiedy zmienisz opony na letnie? :-) :-) :-)

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie przeszedł :kwasny:

I tak było zabawy co niemiara ... bo to z szkody szło ...

Lift przewidziany na przełom 2015/2016 ...

Opony na jutro mam przewidziane ... :grin:

Teraz trzy tygodnie stał w serwisie i nie było czasu a wcześniej jakoś ... przespałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety nie przeszedł

I tak było zabawy co niemiara ... bo to z szkody szło ...

Wiem coś o tym. Też się musiałem naprodukować żeby z odszkodowania wleciał zderzak z lifta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile ciszy było i wpadły ... :D

- listwy  boczne s-line

- felgi (wzór RS5) 19-tki (zabezpieczone Gyeon RIM Q2)

- "kapcie" 245/35R19 Uniroyal Rainsport 3

- końcówki wydechu Ulter

- zaciski z S4 (malowanie proszkowe + zabezpieczenie Gyeon RIM Q2)

- dokładka tylna zderzaka (Jest to wersja 8K0807521K Y9B)

20170615_131939.jpg

20170615_131954.jpg

20170615_132019.jpg

20170615_132026.jpg

20170615_132044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...