Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

źle pokazuje stan paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O jaki Ci stabilizator chodzi?? W tych licznikach pada procesor..

Opublikowano

Podłącze się pod temat. Ostatnio chciałem skasować inspekcję programem vag-com 311.2. Niby wszystko dobrze, bo nie wyświetla się już inspekcja. Niestety pojawił się inny problem: wskazówka od paliwa oszukuje o mniej więcej 1/4 baku. Test wskaźników w porządku. Vagiem zmieniłem kanały 05, 06, 07, 08, zgodnie z instrukcją na forum dla mojego rocznika. W jaki sposób zdiagnozować problem?

Opublikowano

Inspekcje mogles skasowac przyciskami od kasowania przejechanego dystansu i od ustawienia zegaru ;)

Opublikowano
Inspekcje mogles skasowac przyciskami od kasowania przejechanego dystansu i od ustawienia zegaru ;)

Z tego co czytałem, to przyciskami można skasować inspekcję po roku 1998. Z resztą to jest nieważne, bo nie rozwiązuje problemu:(

Opublikowano

Aa no ja mam pl :D

Opublikowano
  • Autor
O jaki Ci stabilizator chodzi?? W tych licznikach pada procesor..

i tylko błędnie pokazuje paliwo jak padnięty procesor? nie wariowałoby jeszcze coś?

Opublikowano

Nie tylko wskazanie... rozne akcje sie dzieja nie raz nie chodzi predkosciomierz, obrotomierz...

Opublikowano

u mnie tylko paliwo zle pokazywalo

ewidentnie jepniety licznik

szukaj vdo pelny fis, choc jak nie chcesz rezac, mozesz kupic tez 1/2 fis ale nie jeager tylko vdo , tez robilo, mozesz tez kupic 1/2 fis vdo gdzie sa dwa dodatkowe wsazniki jak w pelnym fisie, aku i olej, lecz fisa pelnego nie ma, opcji masz duzo

olej i aku dziala od razu bez rezania czegokolwiek

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

o np taki

fis1.jpg

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

ciezko znalezc, ten np jest w a6 ale w a4 tez takie byly

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

ale bez porównania dla

ce955a2824c92c1a.jpg

Opublikowano
  • Autor

no z chęcią bym ten drugi zaaplikował :naughty: a dużo roboty z programowaniem immo? dam radę sam zrobić VAGiem? Druga sprawa to jaki kabel do VAGa kupić i jaki soft do tego? Bo kabel i tak się przyda na inne rzeczy..

Opublikowano

Najciężej z tego wszystkiego będzie wyciągnąć pin immo z obecnego jaegera bo byle czym nie wyciągniesz

Opublikowano

a co mogło sie stac w moim liczniku ze wskazówka sie wogóle nie podnosi i cały czas swieci kointrolka rezerwy?(b5 afn locznik vdo)

Opublikowano

Zaczął bym od plywaka , jego kostki może kabel się urwał , weź licznik od kogoś na podmianę i podłącz i zobacz czy na drugim liczniku to samo, wtedy zawezisz do tego czy to wina licznika czy plywaka i kabelunku od niego

Opublikowano

zobacze pierwsze do pływaka.

Opublikowano
  • Autor

jaki kupić kabel do kompa? Najtańszy wystarczy?

Opublikowano

Ja kupil najtańszy i do dziś nie mogę go okiełznać:/

Opublikowano
  • Autor

a to co się dokładnie dzieje?

Opublikowano

Nie wiem czy to przez system operacyjny czy jak ..instalowalem go tak jak nalezy sciagalem wszystkie programy i nawet go nie wykrylo ..

Opublikowano

ja mam najtanszy od viakena i lata az huczy

Opublikowano

ja tez się podepnę pod temat. mam taki problem ze wskazaniem stanu paliwa gdy zatankuje do pełna i wyskocze na autostrade jadąc 130-140 km/h to wskazówka ilosci paliwa opada o 1/3 skali. Czy w baku robi się taki wir że pływak szaleje? Gdy robie postój to wszystko wraca do normy. Dodam też że gdy jeżdże po mieście to licznik wskazuje poprawnie.

Opublikowano

sprawdz czy zaworek który odpowiada za odpowietrzanie baku dziala poprawnie, znajduje sie on na filtrze powietrza, powinien cykac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.